سه‌شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

بازدید سرزده از سلف سرویس و خوابگاه دانشجویی مجتمع آموزش عالی سلامت شیروان

بازدید

توجه به نیازهای اصلی دانشجویان نظیربهداشت،تغذیه ،خوابگاه ،ایاب و ذهاب ،از وظایف معاونت امور دانشجویی هر دانشگاه است.

به گزارش مفدا، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بیان نمود: با بهره گیری از امکانات روز سعی دارد بهترین خدمات را به دانشجویان ارائه نماید.

در همین راستا این معاونت با راه اندازی سیستم پیشرفته اتوماسیون تغذیه جهت رزرو غذا، و همچنین تجهیز آن قدمهای خوبی را برداشته است.

به منظور بررسی وضعیت عمومی سلف سرویس دانشجویی دانشگاه و همچنین تجهیز خوابگاه دانشجویی، دکترفریمان ابراهیم زاده، معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه ، به همراه مدیر اموردانشجویی و مسئول اداره خوابگاه ها از سلف سرویس و خوابگاه دانشجویی مجتمع آموزش عالی سلامت شیروان بازدید نمودند.

در این بازید که همزمان با وعده ناهار انجام شد، دکتر ابراهیم زاده و همراهان، ضمن گفتگو با دانشجویان، وضعیت سلف سرویس و میزان رضایتمندی آنان از وعده های غذایی و امکانات سلف را مورد بررسی قرار دادند. دانشجویان نیز با استفاده از فرصت به دست آمده، علاوه بر طرح مسائل مرتبط به سلف سرویس، دیگر نظرات و دغدغه های خود را در حوزه های مختلف مطرح نمودند.

دکتر ابراهیم زاده در این ملاقات ضمن تشکر از همکاری خوب دانشجویان با کارکنان سلف سرویس اظهار امیدواری کرد با رعایت نظم و انضباط، همکاری های خوب و مثمر ثمری در حل به موقع مشکلات و رفع آنها از طریق مسئولین زیربط بعمل آید. دراین فضای صمیمانه دکتر ابراهیم زاده بیان نمود: هدف ما تأمین نیازهای رفاهی اولیه دانشجویان است تا دانشجویان دغدغه ی فکری دراین خصوص نداشته باشند درادامه مدیر اموردانشجویی دکتر قربانیان به سئوالات دانشجویان پاسخ دادند.

در پایان با توجه به نتایج خوب این بازدیدهای سرزده، مقرر شد این امر به طور مداوم انجام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.