سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبرداد:

تامین خوابگاه دانشجویی پسران در ترم جاری

خوابگاه

یکی از مهمترین دغدغه های حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تامین خوابگاه دانشجویی پسران بود که از ترم جاری قابل استفاده می باشد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، خوابگاه دانشجویی پسران با پیگیری های صورت گرفته  فراهم و از ترم جاری قابل استفاده می باشد.

الهه ارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی با اعلام این خبر گفت: یکی از مهمترین دغدغه های حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تامین خوابگاه دانشجویی پسران بود تا بتوان رفاه دانشجویان را فراهم و خدمات مطلوبی را ارائه داد. 

وی ادامه داد: پیش از این  دو خوابگاه زینب(س) به صورت ملکی و زکیه(س) به صورت استیجاری در اختیار دانشجویان دختر قرار داشت که بعد از جلسات متعدد، با پشتیبانی ریاست دانشگاه و همراهی مجمع خیرین سلامت، پس از بازدید های میدانی به عمل آمده در این مدت و بررسی فضا های فیزیکی مختلف در سطح شهرستان، خوابگاه شهید یعقوبی فراهم شد.

 معاون فرهنگی و دانشجویی با بیان اینکه خوابگاه مذکور  در سال ۹۴ نیز برای دانشجویان اجاره شده بود که در حال حاضر با کاهش حدود ۳۰ درصدی هزینه پرداختی توسط دانشجو همراه است ابراز کرد: هزینه هر تخت برای هر ترم ۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که سهم هر دانشجو برای هر ترم ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال بوده و مابقی آن به همت دانشگاه و مجمع خیرین سلامت تامین می شود.

وی با بیان اینکه خوابگاه دارای امکانات رفاهی مناسب از قبیل تلویزیون ، سالن مطالعه و وسایل ورزشی  نیز می باشد خاطر نشان کرد: با هماهنگی مدیریت امور دانشجویی جهت رفت و آمد دانشجویان، حتی در روزهای تعطیل نیز سرویس های ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده تا دانشجویان به راحتی به داخل شهر دسترسی داشته باشند.

گفتنی است ؛ اطلاعات لازم در خصوص روند ثبت نام به زودی از طریق پایگاه های اطلاع رسانی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام می گردد.­

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.