چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹

اصفهان رتبه سوم نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت شد

جشنواره سیمرغ

جدول رتبه بندی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت پس از طی جلسات مختلف و مشخص شدن نحوه محاسبه امتیازهای کسب شده اعلام شد.

به گزارش مفدا اصفهان به نقل از روابط عمومی جشنواره، این شیوه محاسبه از جشنواره نهم ملاک اصلی در رتبه بندی دانشگاه‌ها بر اساس رتبه های کسب شده می‌باشد و در دوره های بعد نیز شاهد رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس این شاخص خواهیم بود. در این رتبه بندی، دانشگاه ها بر اساس مقام های کسب شده در جشنواره نهم و همچنین نامزدهای نهایی معرفی شده در آئین اختتامیه رتبه بندی شده اند.

بر این اساس، رتبه اول 5 امتیاز ، رتبه دوم 4 امتیاز، رتبه سوم 3 امتیاز، شایسته تقدیر 5/2 امتیاز و نامزدهای معرفی شده در اختتامیه  که موفق به کسب رتبه نشدند، 5/1 امتیاز دریافت کرده‌اند.

همچنین در بخش آزاد ویژه دانشجویان، بخش آزاد ویژه کارکنان و اساتید و بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور ضریب امتیازها 1 و در بخش بین المللی ضریب امتیاز 2 می باشد. همچنین در بخش های انفرادی نیز ضریب 1 و در بخش گروهی نیز ضریب امتیازدهی 3 می باشد.

بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با کسب 10 مقام اول، 4 مقام دوم، 6 مقام سوم و 4 نامزد که موفق به کسب رتبه نشدند و کسب مجموع 132 امتیاز در این دوره از جشنواره به مقام نخست رسید. همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب 106 امتیاز و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کسب 99 امتیاز در رده‌های دوم و سوم نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ قرار گرفتند.

جدول رتبه بندی،‌ دانشگاه ها بر اساس مقام های کسب شده در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.