سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱

ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود؛

جلسه هماهنگی آغاز سال تحصیلی و ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

ستاد استقبال

این جلسه با حضور معاون و مدیر فرهنگی دانشجویی و سایر کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با هدف تسهیل در اجرای مراحل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود تشکیل شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، نعمت اله شفیعی معاون فرهنگی دانشجویی در این جلسه که سه شنبه ۱۳ شهریور ماه در محل سالن جلسات برگزارشد ، دانشجویان را سرمایه های عظیم این مرزوبوم خواند که پیشرفت و آینده کشور به دست آنها رقم خواهد خورد و هدف از تشکیل این ستاد را تسهیل در امر ثبت نام دانشجویان جدیدالورود ، پاسخگویی به سوالات و نیازهای دانشجویان و خانواده های محترم آنان دانست . وبا اشاره به وضعیت جاری کشور و مسائل اقتصادی ، تذکر لازم به همکاران در خصوص هماهنگی لازم و مراقبت از اوضاع برای عبور از بحران ها دادند.

در ادامه مژده شریفی مدیر فرهنگی دانشجویی به تشریح برنامه های این ستاد به منظور انسجام بخشی به فعالیتهای واحدهای مختلف معاونت فرهنگی دانشجویی ، کانون های فرهنگی ، انجمن های علمی و تشکل های دانشجویی و تسهیل در ثبت نام و پذیرش دانشجویان جدیدالورود پرداخت.

مدیر فرهنگی دانشجویی در خصوص برنامه های ستاد استقبال و آغاز سال تحصیلی افزود:تهیه دفترچه راهنمای دانشجویان ورودی جدید ، تکریم والدین به منظور داشتن خاطره خوش از محیط دانشگاه و دانشجویان آن ، ایجاد حس دوستی و الفت بین دانشجویان با فرهنگی های مختلف ، پاسخگویی به سوالات دانشجویان قبل از تحویل مدارک بصورت حضوری ، نسب پوسترهای محتوایی و راهنمایی در سطح دانشگاه و خوابگاه ها ، برگزاری کلاسهای توجیهی ویژه والدین توسط اداره مشاوره و فضا سازی جهت آسان شدن روال ثبت نام بخشی از فعالیتهای نهادهای فرهنگی و دانشگاه است.

همچنین مقرر شد جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود و آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۷ همراه با همایش توجیهی و برپایی غرفه های نهادهای فرهنگی در تاریخ ۴مهرماه ۹۷ با هماهنگی معاونت های  فرهنگی دانشجویی و آموزشی در محل ورودی تالار فاطمیه دانشگاه برگزار شود.

شایان ذکر است برنامه های اجرایی ستاد استقبال شامل چهار بخش :امور آموزشی –پشتیبانی-فرهنگی دانشجویی و تبلیغات می باشد.

در پایان این جلسه کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دیدگاه های خود را در خصوص برنامه های آغاز سال تحصیلی و استقبال از دانشجویان جدیدالورود ۹۷ بیان نمودند.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.