سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶

برگزاری جلسه هماهنگی شورای صنفی دانشجویی دانشگاه با معاونت فرهنگی و دانشجویی در آستانه ترم جدید

جلسه شورای صنفی - همدان

جلسه هماهنگی شورای صنفی رفاهی دانشگاه علوم پزشکی همدان با معاونت فرهنگی و دانشجویی در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، این جلسه با محوریت بررسی مسائل مربوط یه فعالیت های صنفی رفاهی و با حضور معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، سرپرست مدیریت امور دانشجویی، رئیس اداره امور خوابگاه ها، رئیس اداره تغذیه و اعضای شورای صنفی برگزار شد.

در این جلسه اعضای شورای صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان با توجه به نزدیک شدن به آغاز ترم جدید تحصیلی، به ارائه مطالبات دانشجویان در حوزه های سلف سرویس و خوابگاه های دانشجویی پرداختند.

دکتر «سیما سادات لاری» معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این جلسه هماهنگی، به لزوم افزایش همدلی و وحدت میان دانشجویان همراه با رعایت اخلاق تاکید کرد.

دکتر «امیر رحمانی‌رسا» سرپرست مدیریت امور دانشجویی نیز در این جلسه تاکید کرد: همه تصمیم گیری ها و مصوبات شورای صنفی بدون شک باید طبق آیین نامه های ابلاغی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همراه با شفافیت اجرا شده تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

در ادامه جلسه هر یک از اعضای شورای صنفی دانشجویان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را جهت بهبود وضعیت خوابگاه ها، سلف سرویس و مسائل صنفی رفاهی با معاونت و مدیریت امور دانشجویی در میان گذاشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.