سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

با اعلام نتایج بخش آوایی و کتبی؛

رقابت تنگاتنگ دانشگاه‌های علوم پزشکی کاشان، شیراز و اصفهان در راهیابی به جشنواره قرآن و عترت

اختتامیه آخرین روز بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور/28تیرماه/شیراز

بیشترین تعداد راه‌یافتگان به بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت‌ تاکنون متعلق به دانشگاه‌های علوم پزشکی کاشان، شیراز و اصفهان است و این دانشگاه‌ها در مسیر ورود به مرحله نهایی این جشنواره رقابت تنگاتنگی با هم دارند.

به گزارش مفدا، با اعلام نتایج بخش کتبی و آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت تاکنون از دانشگاه علوم پزشکی کاشان ۳۸ نفر، از دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۳۷ نفر و از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۲۸ نفر به مرحله نهایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت راه پیدا کرده‌اند.

از لحاظ تعداد ثبت نام کنندگان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در رتبه هشتم، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رتبه چهارم و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رتبه ۴۲ قرار دارند.

پس از  دانشگاه‌های علوم پزشکی کاشان، شیراز و اصفهان دانشگاههای علوم پزشکی اهواز، تهران، اردبیل، مشهد، تبریز، مازندران، یزد، ایران، شهید بهشتی، شهرکرد، زنجان، گلستان، اراک، بیشترین راه‌یافتگان به مرحله نهایی جشنواره را تا کنون داشته‌اند.

نتایج بخش ادبی، هنری و پژوهشی بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت(ع) هفته آینده اعلام می‌شود.

مرحله کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در زیبا کنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.