یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

"اصفهان زنده شده است"

تربیت بدنی تنیس

حسینی، سرپرست تیم تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سیزدهمین المپیاد ورزشی پسران در مصاحبه با مفدا بیان کرد:" رسیدن مسئولین به این نتیجه که ورزش می تواند مکملی موفقیت بار برای دانشجویان باشد ودرنتیجه سرمایه گزاری های پی در پی برای ورزش دانشجویان، زمینه ساز این موفقیت خیره کننده نمایندگان اصفهانی در المپیاد شد."

به گزارش مفدا اصفهان سرپرست تیم تنیس روی میز تاکید کرد:" پس از چند سال گذشته که مدیران و مسئولان دانشگاه به وضوح به این مهم پی بردند که " عقل سالم در بدن سالم است" و درپی آن حمایت ها و سرمایه گذاری هایی که بصورت وسیع در سطح دانشگاه عملی شده است؛ پیشرفت های چشمگیری در تمام زمینه های ورزشی رخ داد که حاصل تمام این دست رنج ها در پیروزی های پی در پی المپیاد تبریز نمایان شد.

وی افزود سطح این المپیاد نسبت به دوره های قبل بسیار بالاتر بود و حتی تیم هایی که در دوره های قبل عملکرد ضعیفی داشتند؛ در این سری از مسابقات برای کسب مقام قهرمانی می جنگیدند. این رقابت ها در هر دوره سنگین تر می شوند و این رقابت های سالم جوانان می تواند بسیار ارزشمند و قابل تقدیر باشد.دانشجویان نیز مدت هاست بر این باورند که فعالیت های تربیت بدنی تا چه اندازه می تواند در موفقیت تحصیلی و حرفه ای شان دخیل باشد.

اختصاصا تیم تنیس ما چه از نظر روحی و چه از ابعاد آمادگی جسمی از توانایی و تسلط بالایی بهره مند بودند و توانستند بهترین تیم ها از جمله تیم دانشگاه شهید بهشتی را پس از 18 سال قهرمانی با اختلاف 1 بر 3 کنار بزنند و با افتخار به مقام نخست دست یابد. این موفقیت به حدی افتخارآمیز بود که تحسین مربیان دیگر تیم ها، داوران ، ورزشکاران و رقبایمان را برانگیخت. در دیگر رشته ها نیز من جمله کشتی که در دوره های قبل موفقیت چندانی نداشتیم؛ در این دوره کسب یک عنوان قهرمانی و یک عنوان نائب قهرمانی برایمان افتخارآفرین شد.

وی در تاکید سخنان خود ادامه داد: مدیریت شایسته ی دکتر کریمیان و اردوی موثر دو ماهه و از همه مهمتر تلاش بی وقفه و مبارزه خستگی ناپذیر ورزشکارانمان این نتیجه ی عالی را به ارمغان آورد و کاپ قهرمانی برای همشهریان مان شد."

حسینی نژاد در پایان از حمایت های بی دریغ روحی و انگیزشی روابط عمومی و نمایندگان خبرگزاری مفدا اصفهان در تبریز، و ثبت لحظات زیبای این مسابقات تشکر ویژه به عمل آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.