چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹

بازدید مدیران فرهنگی و دانشجویی از اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه

اردوی جهادی

دکتر طلائی مدیر دانشجویی دانشگاه به همراه مدیر فرهنگی از روند خدمت رسانی دانشجویان به مردم مناطق محروم شهرستان الیگودرز دراردوی جهادی منتظران آفتاب بازدید نمودند.

به گزارش مفدا کاشان ، مدیر فرهنگی دانشگاه احمدرضا لطف آبادی به همراه سیدعلیرضا طلائی مدیردانشجویی دانشگاه، از ارائه خدمات دانشجویان در قالب اردوی جهادی از روستاهای کانسرخ و جهانخوش از توابع شهرستان الیگودرز  بازدید کردند.

در یازدهمین اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه، ۶۰ نفر از دانشجویان رشته های مختلف شامل: پزشکی ، دندانپزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت و دیگر رشته های پیراپزشکی حضور داشتند.

دانشجویان در این اردو خدمات عمرانی و نیز بهداشتی درمانی از قبیل ویزیت، کنترل فشار خون و قند خون، پخش پمفلت‌ها و لوح‌های فشرده آموزشی، آموزش مصرف تغذیه مناسب، ارجاع و پیگیری درمان بیماران و ارائه خدمت توسط متخصصین در حوزه های زنان و زایمان،دندانپزشکی و اطفال انجام می شود .

گفتنی است کلاسهای فرهنگی آموزشی شامل آموزش روخوانی قرآن، آشنایی با سیره اهل بیت و حفظ سوره الرحمن ویژه خردسالان و نوجوانان و برگزاری کلاس های نمدبافی از دیگر خدمات دانشجویان در این اردو می باشد.

همچنین دانشجویان این دانشگاه توانستند با جمع آوری کتاب های اهدائی از دانشجویان، یک کتابخانه در روستای کانسرخ احداث نمایند.

لازم بذکر است: این اردوی ۱۰ روزه که از تاریخ ۲۶ مرداد ماه آغاز شده، روز پنج شنبه هشتم شهریورماه جاری به پایان خواهد رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.