چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲

میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز رضایت ورزشکاران را جلب کرد

بهنام خلیل زاده

دارنده مدال برنز کشتی وزن ۷۹ کیلوگرم در المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی‏، میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: وضعیت خوابگاه و تغذیه از استانداردهای لازم برخوردار بود.

بهنام خلیل زاده دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله و دارنده مدال برنز کشتی وزن ۷۹ کیلوگرم در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در خصوص میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای برگزاری مسابقات و وضعیت اسکان و تغذیه، گفت: در این مدت کوتاهی که میزبانی المپیاد وزارت بهداشت به تبریز واگذار شد با وجود اینکه جمعیت ورزشکاران زیاد بود ، مطلوب و رضایتمند بود. وضعیت خوابگاه و تغذیه از استانداردهای لازم برخوردار بود و مسابقات به صورت منظم برگزار شد.
خلیل زاده در گفت وگوی اختصاصی با مفدا سابقه ورزشی خود را چنین بیان کرد: از دبیرستان در کلاس‌های کشتی صرفا برای سلامت جسمانی و روحیه خودم شرکت کردم، ولی به مرور زمان علاقه مند شدم و به صورت حرفه‌ای رشته ورزشی کشتی را ادامه دادم.
خلیل زاده از حضور خود برای اولین بار در المپیاد وزارت بهداشت خبر داد و به شرکت در مسابقات نیروهای مسلح در کشور اشاره کرد.
وی از راهکارهای پیشنهادی در راستای برگزاری هر چه بهتر المپیاد گفت: وزارت بهداشت باید با تدابیر از پیش تعیین شده به موقع میزبانی المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را به دانشگاه ها ابلاغ کند که در نتیجه آن میزبانی دانشگاه ها در راستای برگزاری هر چه بهتر مسابقات  مطلوب و از استاندارد های لازم برخوردار باشد. همچنین ورزشکاران با برنامه ریزی فرصت بیشتری برای تمرین پیدا کنند.
دارانده مدال برنز کشتی وزن ۷۹ کیلوگرم  سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به تاثیر مثبت ورزش کشتی از جمله روحیه بخشی، سلامت و شادابی جسمی در زندگی فردی و تحصیلات اشاره کرد.
وی در راستای حمایت دانشگاه بقیه الله از ورزشکاران این دوره از المپیاد وزارت بهداشت، اظهارداشت: سطح کیفی تمرینات ضعیف بود ولی از ارائه خدمات در خصوص اعزام به مسابقات در حد مطلوب بود و من راضی هستم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.