یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳

حضور دبیران و کارشناس کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران در

سومین نشست مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

نشست کانون های فرهنگی ایران

بنابر گزارش مفداایران، سومین نشست مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در روزهای ۲۷ الی ۳۰ مرداد ماه برگزار شد.

دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه کارشناس کانون‌های فرهنگی این دانشگاه در سومین نشست مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شرکت کردند و در کمسیون‌های تخصصی حیطه‌ی فعالیت خودشان به بحث و گفت و گو و بیان دغدغه‌ها پرداختند.

گفتنی است در این مراسم بیش از ۵۵۰ فعال دانشجوی فرهنگی از ۶۴ دانشگاه‌ و دانشکده علوم پزشکی کشور حضور داشتند.

از مهمترین برنامه‌های اولین روز از سومین نشست مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت می‌توان به برگزاری چند استارت‌آپ موفق به عنوان برنامه پس از افتتاحیه و برگزاری ۱۲ کمیسیون تخصصی اشاره کرد. برگزاری این کمیسیون‌ها از ظهر روز ابتدایی نشست آغاز و تا پایان روز ادامه داشت.

در ادامه و در روز دوم نشست، ۱۲ شورای عمومی مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی تشکیل شدند و نشست کار خود را با برگزاری جلسه گزارش «رویداد حل مسئله نوآورانه» و تقدیر از ۸۷ برگزیده این رویداد که در اسفندماه سال گذشته در دور دوم نشست برگزار شد ادامه داد.

حسن ختام این نشست سالانه، جلسه سخنرانی دکتر فراهانی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که پس از ارائه‌ی گزارش ۱۱ دبیر مجامع تخصصی کانون‌های فرهنگی انجام شد. دکتر فراهانی به سیاق همیشه پس از سخنرانی، در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان فعال در کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت شرکت کردند و به مطالبات و خواسته‌های دانشجویان پاسخ دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.