یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲

نایب رئیس شورای عالی نظام پزشکی:

سالانه ۸۵۰ میلیون خدمت پزشکی در کشور ارائه می‌شود

عمل جراحی

نایب رئیس شورای عالی نظام پزشکی، گفت: سالانه ۸۵۰ میلیون خدمت پزشکی در کشور ارائه می‌شود که سهم هر ایرانی به طور میانگین ۱۰ خدمت است

به گزارش مفدا، مراسم بزرگداشت زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک توسط نظام پزشکی شهریار، شهر قدس و ملارد با همکاری بیمارستان نور شهریار، در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم، دکتر عزت‌اله گل‌علیزاده؛ نایب رئیس شورای عالی نظام پزشکی، با اشاره به مشکلات پزشکان، اظهار داشت: در شورای عالی نظام پزشکی مصمم هستیم تا جایی که امکان دارد، مشکلات و چالش‌های همکاران‌ را کمتر کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم مسئولان وزارت بهداشت طبق ماده سه نظام پزشکی و نیز مصوبات کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، پیش از تصویب آیین‌نامه‌ها، نظر مشورتی سازمان نظام پزشکی را گرفته و سپس اقدام نمایند.

به گزارش مهر، گل علیزاده بیان داشت: در مطالعاتی که صورت گرفته، در کنار معلمان و اساتید، جامعه پزشکی رتبه دوم را در کسب اعتماد مردم دارند و این شایان توجه است. این در جالی است که سالانه بالغ بر ۸۵۰ میلیون خدمت پزشکی در کشور ارائه می‌شود که به طور میانگین هر ایرانی سالانه حداقل ۱۰ بار خدمت پزشکی می‌گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.