شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۳

دیدار دوستانه فوتبال بین تیم پیشکسوتان تبریز و انجمن فوتبال وزارت بهداشت برگزار می‌شود

فوتبال

دیدار دوستان فوتبال میان تیم‌های فوتبال پیشکسوتان تبریز و انجمن فوتبال وزارت بهداشت دوشنبه چهارم شهریور ماه در حاشیه برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در زمین شماره یک بیمارستان رازی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، دیدار دوستان فوتبال میان تیم‌های فوتبال پیشکسوتان تبریز و انجمن فوتبال وزارت بهداشت فردا دوشنبه پنجم شهریور ماه در حاشیه برگزاری المپیاد قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در زمین شماره یک بیمارستان رازی تبریز برگزار می‌شود.

این دیدار دوستانه ساعت ۱۸ عصر دوشنبه در زمین چمن رازی بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد که قطعا با استقبال تماشاگران مواجه خواهد شد.

در تیم فوتبال انجمن فوتبال وزارت بهداشت بازیکنان شامل مربیان، داوران، سرپرستان تیم‌ها، عوامل اجرایی و فنی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان هستند که در قالب این بازی دوستانه قرار است با تیم فوتبال پیشکسوتان تبریز رقابت کنند.

مرحله نهایی سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای یکم تا هشتم شهریور ماه در تبریز در جریان است.

از تعداد ۲ هزار و ۳۵۰ شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، بیش از ۱۸۰۰ ورزشکار از دانشگاه های مختلف در ۱۲ رشته ورزشی طی یک هفته در تبریز با رقبای خود پیکار می کنند.

تعداد کل شرکت کنندگان در سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت اعم از ورزشکار، سرپرست، مربی، کادر اجرایی و فنی، عوامل ستادی و همراهان ۲ هزار و ۳۵۰ نفر هستند که از این تعداد ۱۸۰۰ نفر ورزشکار هستند که قرار است طی یک هفته در ۱۲ رشته ورزشی رقابت های خود را برگزار کنند.

بنا بر این گزارش، بیشترین آمار ورزشکاران در این المپیاد مربوط به رشته فوتبال با ۳۲۰ ورزشکار و کمترین آمار مربوط به رشته بدمینتون با ۸۵ ورزشکار است.

در مجموع ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی در بزرگترین رویداد ورزشی وزارت بهداشت در رشته های مختلف حضور دارند که بازی های رشته های مختلف از روز دوم المپیاد آغاز کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.