شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴

عضو انجمن فوتبال وزارت بهداشت:

سطح فنی مسابقات فوتبال این دوره از المپیاد مطلوب است

مصاحبه با حسن دائمی

عضو انجمن فوتبال وزارت بهداشت و مربی تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سطح کیفی رقابتهای این دوره از المپیاد را مطلوب توصیف کرد و گفت: حریفان خوبی در این دوره از مسابقات در رشته فوتبال گام به میدان المپیاد گذاشتند و رقابت تیم ها سخت و پایاپای است.

حسن دائمی عضو انجمن فوتبال وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار مفدا با اشاره به میزبانی شایسته دانشگاه علوم پزشکی تبریز در برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: ۱۶ تیم از دانشگاه های علوم پزشکی به مرحله نهایی المپیاد قهرمانی صعود کردند که رقابتهای این تیم ها از روز جمعه آغاز و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. خوشبختانه تیم ها با آمادگی کافی به مسابقات آمده اند.

وی اظهار کرد: مرحله نهایی رقابتهای فوتبال المپیاد قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت در قالب ۴ گروه چهار تیمی در دو زمین فوتبال بیمارستان رازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و زمین لشکر سپاه عاشورا برگزار می شود و کیفیت این دو زمین برای برگزاری این مسابقات قابل قبول است.

دائمی خاطر نشان کرد: مسابقات فوتبال بر اساس آخرین قوانین و مقررات فدراسیون فوتبال برگزار می شود. تعداد اعضای هر تیم بیست نفر است که شامل ۱۸ بازیکن، یک مربی و یک نفر سرپرست است. ضمن اینکه دانشجویانی که در مسابقاتب فوتسال بهمن ماه سال گذشته شرکت کرده اند بر اساس قوانین و مقررات فنی، نمی توانند در این مسابقات حضور داشته باشند.

دائمی در خصوص دیگر قوانین و مقررات فنی مسابقات فوتبال المپیاد گفت: چنانچه تیمی در یک مسابقه به هر دلیل حاضر نشود ضمن حذف همه نتایج کسب شده از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.

حدود ۲۰ داور، کمک داور و ناظر کار قضاوت مسابقات فوتبال سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور را برعهده دارند.

همه داوران، ناظران و کمک داوران به کار گرفته شده در قضاوت مسابقات فوتبال المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت از داوران با تجربه و مورد تایید فدراسیون فوتبال است که از تعداد ۲۰ نفر، دو ناظر داوری، ۱۰داور و هشت کمک داور قضاوت مسابقات فوتبال این دوره از المپیاد را در تبریز عهده دار خواهند بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.