شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹

وزارت بهداشت اعلام کرد؛

امکان انتقال دانشجویان دانشگاه قبرسی به دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه قبرس

امور مربوط به تشکیل پرونده و بررسی درخواست انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه EMU کشور قبرس در تمامی رشته ها به دانشگاه علوم پزشکی ایران واگذار شد.

به گزارش مفدا به نقل از مهر، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت شرایط ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه EMU کشور قبرس متقاضی انتقال به دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور را اعلام کرد.

بر اساس اعلام مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، امور مربوط به تشکیل پرونده و بررسی درخواست انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه EMU (در کلیه رشته ها) به دانشگاه علوم پزشکی واگذار شده است.

کلیه متقاضیان انتقال از دانشگاه قبرسی که شرایط آیین نامه های مربوطه، مصوب شورایعالی برنامه ریزی تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۸۸ (ورودی های ترم پاییز ۱۷-۲۰۱۶ و ما قبل آن) و تاریخ ۲۰ دی ۹۴  (ورودی ها ترم بهار ۱۷-۲۰۱۶ و سال تحصیلی  ۱۸-۲۰۱۷) را دارا هستند لازم است برای ثبت نام در سامانه و دانشگاه مربوطه اقدام کنند.

این متقاضیان لازم است ضمن ثبت نام در سامانه انتقال مرکز خدمات آموزشی (قابل دسترسی از سامانه جامع مرکز خدمات آموزشی)، از تاریخ شنبه ۳ شهریور ۹۷ با در دست داشتن اصل مدارک به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع دراتوبان همت جنب بیمارستان میلاد مراجعه کنند.

اطلاعات تکمیلی در سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران به نشانی http://edu.iums.ac.ir/ موجود است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.