شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷

آغاز دومین روز مسابقات ورزشی المپیاد قهرمانی وزارت بهداشت در تبریز/ امروز مسابقات در ۱۲ رشته دنبال می‌شود

3

در ادامه برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در تبریز، دومین روز مسابقات در ۱۲ رشته از صبح شنبه سوم شهریور ماه در سالن‌های تعیین شده آغاز شده است.

به گزارش مفدا، مسابقات دوازده رشته ورزشی بسکتبال، والیبال، فوتبال، شطرنج، تنیس روی میز ، بدمینتون، تیراندازی، شنا، دوومیدانی، کاراته، تکواندو و  کشتی از مرحله نهایی المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از صبح روز جمعه دوم شهریور ماه در سالن های از پیش تعیین شده در تبریز آغاز شده است.

مسابقات شش رشته دیگر ورزشی اعم از تیراندازی، شنا، دوومیدانی، کاراته، تکواندو و کشتی از صبح امروز شنبه سوم شهریور ماه در تبریز کار خود را آغاز کرده است.

مراسم قرعه کشی و جلسات فنی و توجیهی رشته‌های ورزشی طی روزهای گذشته انجام شده است و تیم‌های مختلف ورزشی از دانشگاه‌های علوم پزشکی حریفان خود را شناسایی کرده‌اند.

آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت عصر امروز جمعه دوم شهریور ماه با حضور ۲ هزار و ۳۵۰ شرکت کننده از ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز با حضور جمعی از  مسئولان استانی، وزارتی و دانشگاهی برگزار خواهد شد.

این المپیاد که نام سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت را با خود به یدک می‌کشد، در واقع بیست و ششمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است اما با تقسیم بندی المپیادهای قهرمانی دانشجویان پسر و دختر  امسال تبریز شاهد برگزاری سیزدهمین دوره المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر است.

مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در ۱۲ رشته ورزشی تیراندازی، والیبال، بسکتبال، فوتبال، شنا، دوومیدانی، شطرنج، کاراته، تکنواندو، کشتی، بدمینتون و تنیس روی میز طی روزهای یکم تا هشتم شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است و روز جمعه دوم شهریور ماه قبل از آغاز آیین افتتاحیه و در نوبت صبح، مسابقات در رشته‌های ورزشی بسکتبال، والیبال، فوتبال، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار شد و مابقی رشته‌های ورزشی از روز سوم شهریور ماه در سالن‌های از پیش تعیین شده در حال پیگیری است.

جدول مسابقات رشته های ورزشی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر به تفکیک به شرح زیر است:

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.