چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴

برگزاری هفته قرآن و عترت در دانشگاه، نوید بخش توجه و اهتمام هر چه نکوتر  قشر فرهیخته دانشگاهی به کلام الهی و معجزه نبی اکرم (ص) است .

هفته قرآن و دانشگاه- دکتر مینوئیان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته قرآن و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدای گناباد گفت: برگزاری نمایشگاه قرآنی به مناسبت «هفته قرآن و دانشگاه» که به صورتی نو و با خوش فکری دانشجویان عزیز و گرامی کانون های قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری همراه است، نوید بخش توجه و اهتمام هر چه نکوتر  قشر فرهیخته دانشگاهی به کلام الهی و معجزه نبی اکرم (ص) است .

دکتر محمد حسن مینوئیان حقیقی افزود:  انتظار این است که در مهد علم و دانش، به کتابی که دستورات آن سعادت دنیوی و اخروی انسان خلیفه الله را تضمین می نماید ، توجه کافی و وافی گردد.
وی اظهار کرد: اگر کلیمیان و عیسویان به عصای موسی (ع) و ید بیضایی عیسی(ع) افتخار می کنند، یعنی معجزاتی که در زمان حیات آن پیامبران بزرگ جاری بود، چرا ما معجزه ای از جنس کتاب را بعد از رحلت پیامبر اعظم (ص) نیز  که همواره در اختیار و راهنمای مسلمانان و تمامی بشر است به فراموشی بسپاریم .
وی تصریح کرد: تعیین هفته ای تحت این عنوان "هفته قرآن و دانشگاه" زمینه ساز اقداماتی است که از ساحت مملو از فیوض و برکات قرآن کریم بهره بیشتری نصیبمان شود و حتی الامکان سبب کاستن مهجوریت این کتاب خدا در بین خودمان گردد و امیدواریم ان شاء الله خداوند توفیق علم و عمل به قرآن را به همه ما عطا بفرماید . 
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.