سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

با حضور وزیر بهداشت؛

دومین نشست سراسری دبیران و کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود

انجمن علمی

دومین نشست سراسری دبیران و کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۵ و ۶ شهریورماه برگزار می‌شود. در نخستین روز این نشست دکتر هاشمی وزیر بهداشت و دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر در جمع دانشجویان حضور می‌یابند. برگزاری انتخابات شورای مرکز انجمن‌های علمی از مهم‌ترین برنامه‌های این نشست دو روزه است.

به گزارش مفدا، این نشست دو روزه به هدف ارائه آموزش‌های مورد نیاز دبیران انجمن‌های علمی و تبادل تجریبات دانشجویان فعال در این انجمن‌ها در سالن همایش‌های بین المللی رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور حدود ۶۰۰ نفر دانشجو و کارشناس برگزار خواهد شد.

در نخستین روز این نشست دکتر شفائی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در جمع حاضران به ایراد سخنرانی می‌پردازد و امیر للگانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت نیز به تشریح اهداف و برنامه‌های نشست و ارائه گزارشی از انجمن‌های علمی خواهد پرداخت.

ارائه تجربه‌های برتر انجمن‌های علمی دانشجویی در سه دقیقه تحت عنوان "کپسول سه دقیقه‌ای" و ارائه چند تجربه برتر انجمن‌ها در حضور وزیر بهداشت از دیگر برنامه‌های اولین روز نشست خواهد بود.

دکتر هاشمی وزیر بهداشت و دکتر آخوندزاده قائم مقام معاون پژوهشی وزیر سخنرانان کلیدی روز نخست هستند.

معرفی سامانه اطلاعات سلامت کشور در سطح ملی و استانی توسط دکتر فرزادفر رئیس مرکز تحقیقات بیماری‌های غیرواگیر پژوهشگاه علوم و غدد متابولیسم آخرین برنامه نشست در روز دوشنبه ۵ شهریور خواهد بود.

انتخابات شورای مرکز انجمن‌های علمی دانشجویی کشوری از مهم‌ترین برنامه‌های این نشست است که در دومین روز نشست برگزار خواهد شد. روز سه شنبه ۶ شهریورماه همچنین با نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی همراه است و جلسه تبیین عرصه‌های فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی به همراه پرسش و پاسخ پایان بخش این نشست دو روزه خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.