چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱

برگزاری اولین جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی کردستان

اولین جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال جاری با حضور اعضای شورا در سالن اجتماعات ستاد دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار گردید.

کردستان جلسه

به گزارش مفدا کردستان  رئیس دفتر ریاست و دبیر شورای دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در این جلسه مصوبه قبلی شورا در مورد مبلغ ورودی پایان نامه های دانشجویی در مقطع تحصیلات تکمیلی مورد بازبینی واقع شد.

سید محی الدین سجادی افزود: بازنگری در درصد مبلغ دریافتی مقطع ph.d و کارشناسی ارشد در صورت استفاده از تجهیزات و امکانات آموزشی دانشگاه ، طرح دندانپزشکی سلامت محور، گرنت های نوآوری مرکز تحقیقات راهبردی، بازخورد خود ارزیابی استانداردهای کالبدی برنامه پزشکی عمومی دانشگاه و توسعه فضای فیزیکی دانشکده بهداشت با توجه به توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی، از دستور کارهای این شورا می باشد .

وی اظهار داشت: همچنین در این جلسه مصوب شد در جلسات آتی شورا ، مصوبات جلسات قبل مورد بررسی قرار گیرد و معاونین و روئسای دانشکده ها و واحدهای ذیربط تحقق  و اجرای مصوبات را به شورا گزارش نمایند.

لازم بذکر است شورای دانشگاه یکی از ارکان تصمیم گیری در دانشگاه بعد از هیئت امنا می باشد و اعضای هیئت رئیسه ،روئسای دانشکده ها و چهار نفر از اعضای هیئت علمی در آن عضویت دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.