چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴

چالشهای پیش روی واحد امور عمومی معاونت آموزشی ، پژوهشی و دانشجویی بررسی شد.

چالشهای پیش روی واحد امور عمومی

به گزارش مفدا مراغه، اولین جلسه مجموعه واحد امور عمومی با سرپرست جدید و با محوریت آسیب شناسی و بهبود فرایندهای موجودبرگزار شد.

به گزارش مفدا مراغه، اولین جلسه مجموعه واحد امور عمومی با سرپرست جدید و با محوریت آسیب شناسی و بهبود فرایندهای موجود برگزار شد.

مهندس مقصود امیر پور، در این جلسه به تبیین سیاستهای کاری حوزه امور عمومی پرداخت و خاطر نشان کرد: رعایت نظم و انضباط اداری در راس امور قرار دارد و اگر این امر نهادینه شود قطعا مابقی موارد نیز به تبع آن در مسیر نظام مند خود حرکت خواهند کرد. وی تاکید کرد ساماندهی شرح وظایفها و شفاف سازی فرایندهای شغلی نیز از جمله موارد مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد. مهندس امیرپور با دعوت از همکاران حوزه امور اداری به همکاری و همراهی در پیشبرد امور، بر این اساس افزود: بی شک پیشرفت هر سازمانی در گرو کار تیمی و همکاری گروهی است و امیدوارم با توجه به این اصل مهم بتوانیم با یاری هم در انجام وظایف سازمانی موفق باشیم.   

گفتنی است در ادامه اعضای جلسه به ارائه نکته نظرات خود در رابطه با چالشهای موجود در حوزه امور اداری و عمومی پرداختند و در خصوص راهکارهای بهبود فرایندهای موجود به بحث و گفتگو پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.