چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸

گردهمایی مدیران تربیت بدنی مناطق شمال کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

گزارش تربیت بدنی

در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه شمال کشور که در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، مقرر شد اولین جشنواره ورزش‌های همگانی ۱۹ آذر ماه به میزبانی این دانشگاه برگزار شود.

به گزارش مفدا مازندران ، دومین جلسه مدیران تربیت بدنی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه شمال کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 95/8/25 با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجویی ، دکتر جعفری مدیر فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی ، دکتر نصیری مدیر امور دانشجویی ، حبیبیان دبیر منطقه شمال ، مدیران تربیت بدنی دانشگاههای بابل ، شاهرود ، سمنان ، گلستان و عدم حضور گیلان در اتاق جلسات  معاونت دانشجویی برگزار گردید.

جلسه با تلاوتی از قرآن مجید شروع شد.

دکتر حق شناس ضمن خیر مقدم به مدیران تربیت بدنی فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفتند و در ادامه بیان داشتند: از اینکه میزبان شما عزیزان هستیم بسیار خوشحالیم ، ما در دانشگاه وظیفه مهمی داریم و مسئولیت سنگین که با کمک شما مدیران و با همدلی باهم می توانیم فعالیتهای بسیار ارزشمندی را را در ارتقاء سلامت و برنامه های بسیار خوب در منطقه و دانشگاههای علوم پزشکی کشور داشته باشیم .

با توجه به محدویتهای مالی موجود در همه دانشگاههای کشور در خصوص انجام فعالیتهای تربیت بدنی برای دانشجویان براساس برنامه و مدیریت درست مشکلی وجود ندارد. وظیفه اصلی ما کار برای دانشجویان بوده و هست .

با توجه به اهمیت تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی و اینکه متولی ورزش در دانشگاهها اداره تربیت بدنی می باشد و با داشتن نیروهای تخصصی و امکانات انتظار هم غیر از این نیست ولی مسئولین با تفکیک ورزش دانشجویی و کارکنان چالشی را ایجاد کردند که امیدواریم با درایت لازم به سمت درستی هدایت گردیده و طبق روال گذشته انجام پذیرد. ما با پیگیریهای اداره تربیت بدنی برنامه های خوبی را در دانشگاه انجام داده ایم .

در حال حاضر احداث سه سالن اختصاصی برای رشته های ورزشی فوتسال – والیبال – بسکتبال – بدمینتون – کشتی – رزمی – تیراندازی  هستیم که در کنار این اماکن ورزشی یک خوابگاه بسیار مدرن و 1000 نفره را در دست کار داریم که به امید خدا در هفته خوابگاهها در سال 96 شاهد افتتاحیه آنها باشیم .

آقای دکتر جعفری ضمن تشکر و خیر مقدم از حضور مدیران تربیت بدنی ، بیان داشتند: انتظار داریم با بودن شما عزیزان و همکاران اداره تربیت بدنی در انجام وظایف خود موفق باشیم و ما کارهای فرهنگی را از فعالیتهای ورزشی جدا نمی دانیم چون ورزش یکی از فرهنگی ترین کارها است

آقای حبیبیان دبیر منطقه دانشگاههای علوم پزشکی شمال کشور ضمن تقدیر و تشکر ازحمایت علمی دکتر حق شناس معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر جان بابایی ریاست دانشگاه و دکتر پنبه چی معاون توسعه دانشگاه ، گفتند : مایکی از تنها دانشگاههای علوم پزشکی کشور هستیم که با درایت مسئولین خود توانستیم ضمن انجام فعالیتهای جاری به ساخت اماکن ورزشی و خوابگاهی بپردازیم .

همچنین در این جلسه مقرر شد، مسابقات ورزش‌های همگانی در هفت رشته، جمعه 19 آذر ماه  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شود.

  گفتنی است در حاشیه این نشست، حاضران از سالن‌های چند منظوره در حال احداث کشتی، تیراندازی، پیست دومیدانی و استخر در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.