دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹

رئیس سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت منصوب شد

انتصاب دکتر فراهانی

در حکمی از سوی وزیر بهداشت، دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رئیس سیزدهمین دوره المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، به موجب حکمی که از سوی دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت صادر شد، دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان ریاست سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و منصوب شد.

در بخشی از حکم انتصاب ریاست سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت که به امضای وزیر بهداشت رسیده، خطاب به دکتر محمد رضا فراهانی آمده است:

ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی فردی انسان و عامل اساسی سلامت جسم و افزایش امید به زندگی و تأمین نشاط و شادابی به ­ویژه در دانشجویان بوده و با تأثیرات گسترده در کاهش آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌آید. جامعه ورزشکار جامعه‌ای پرتلاش و با نشاط و زنده خواهد بود و جامعه دانشجویی ما امروز به این نشاط و طراوت نیازمند است. بدون تردید تلاش در راستای توسعه ورزش در سطح دانشگاه‌ها جزء وظایف اصلی همه دست‌اندرکاران امور دانشجویان در دانشگاه‌ها است. نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ ­به عنوان «رئیس سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر » منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از ایزد منان، با پیش‌بینی برنامه‌های مناسب و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد، متعهد و متخصص و با نظارت کامل و دقیق بر کلیه امور، در برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی دانشجویی موفق و مؤید باشید.

دکتر حسن هاشمی

وزیر بهداشت
    

  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.