دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸

بازدید بازرسان طرح انطباق دانشگاه علوم پزشکی از مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان

طرح انطباق- همدان

بازرسان طرح انطباق دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان از نحوه اجرای این طرح مطلع شدند.

به گزارش مفدا همدان، جلسه ارزیابی نهایی اجرای طرح انطباق توسط تیم ارزیابی دانشگاه به سرپرستی دکتر امیر رحمانی رسا مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی با همراهی علی اکبر زارعی مدیر امور عمومی معاونت فرهنگی، حمید یادگاری مسئول اجرای طرح انطباق، دکتر حسین جباری نماینده محترم معاونت توسعه، خانم شیرانی مدیر دفتر پرستاری، خانم صالح‌خو نماینده دفتر پرستاری و خانم شمس نماینده دفتر نهاد رهبری دانشگاه در تاریخ 21 مردادماه سال جاری و با حضور تیم مدیریت اجرایی بیمارستان در این مرکز برگزار شد.

دکتر رحمانی رسا در این بازدید هدف از طرح انطباق را رضایت مندی بیشتر برای مشتریان و کارکنان دستگاه دانست و اظهار داشت: نظارت برحسن اجرای قانون در طرح انطباق، آیین‌نامه های اجرایی، ارتباط موثر و نیز نهادینه شدن این طرح در بیمارستان‌ها مهم و قابل توجه است.

در ادامه مستندات طرح انطباق توسط هر یک از کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت و کارشناسان ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف و گفت‌وگو با بیماران، همراهان و نیز کارکنان این مرکز آموزشی از روند بهبودی، رسیدگی، رضایت مندی و شکایت احتمالی مطلع شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.