دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

کارنامه علمی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی امروز منتشر می‌شود/ ۳۲ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند

کنکور

کارنامه علمی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۹۷ از ساعت ۱۲ امروز  دوشنبه ۲۲ مرداد ماه در سایت مرکز سنجش اموزش پزشکی به آدرس http://www.sanjeshp.ir/  منتشر می‌شود.

به گزارش مفدا، پیش از انتخاب رشته‌محل تحصیل، به منظور آگاهی داوطلب از وضعیت علمی خود کارنامه اولیه حائز نمره کتبی، در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد. براساس نمره اکتسابی درصورت کسب حد نصاب لازم، به اندازه چند برابر ظرفیت پذیرش تعدادی از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل تحصیل خواهند شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با مفدا اعلام کرد: حدود ۳۲ و هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند که تقریبا ۸ برابر ظرفیت است.

دکتر محمد حسین پور کاظمی در ادامه توضیح داد: مقرر بود نتایج اولیه دیروز اعلام شود که خوشبختانه به دلیل اضافه شدن حدود ۸۰ ظرفیت، اعلام نتایج را به امروز موکول کردیم.

طبق اعلام وی مهلت انتخاب رشته از روز شنبه ۲۷ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

گفتنی است عدم انتخاب رشته‌محل در مهلت تعیین شده به منزله انصراف از این مرحله بوده و متعاقبا و برای این افراد که مجاز به انتخاب شده و عمل نکرده‌اند یا بنا به دلایلی از این مرحله جا مانده‌اند، اقدامی میسر نخواهد بود.

تاکید می‌شود، دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس امکانات موجود، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار می‌دهند. لذا داوطلبان جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کنند. مرکز سنجش آموزش پزشکی در مورد ارائه یا عدم ارائه خوابگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۷ در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه با حضور بیش از ۷۵ هزار نفر در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.