یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹

تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران برفراز قله چهارهزار متری خرسنگ

خرسنگ

مدیریت تربیت‌بدنی، سومین صعود تیم کوهنوردی دانشگاه را به مقصد قله خرسنگ با عنوان کاروان نشاط و سلامت، ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش مفدا تهران، مدیریت تربیت بدنی با هدف توسعه و گسترش ورزش همگانی و در ادامه فعالیتهای انجمن کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران، برنامه های آماده سازی تیم کوهنوردی دانشگاه را با صعود به قله خرسنگ دنبال کرد.
تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی به همراه مربی و سرپرستان روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه ۹۷ ساعت شش صبح از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه به منظور صعود به ارتفاعات خرسنگ حرکت کردند.
در این صعود که تعداد ۲۵ نفر از دانشگاهیان حضور داشتند، پس از رسیدن به روستای ابنیک در منطقه فشم و گرفتن عکس دسته جمعی، ساعت ۷ صبح مسیر اصلی خود را به سمت ارتفاع ۴ هزار و یکصد متری قله خرسنگ آغاز و در طول مسیر نکات آموزشی برای صعود صحیح و ایمن توسط مربی آموزش داده شد.
توضیح اینکه، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی علاقمند می توانند برای عضویت در تیم کوهنوردی دانشگاه با شماره تلفن ۸۶۰۱۳۴۹۴ (مدیریت تربیت بدنی) تماس برقرار کنند
.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.