یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

اشتغال پایدار با برگزاری اردوهای جهادی دست یافتنی است

اردوهای جهادی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اشتغال پایدار نتیجه همبستگی و روحیه کار جمعی در جامعه روستایی است؛ که از طریق برگزاری اردوهای جهادی می‌توان به این مهم دست یافت.

به گزارش مفدا به نقل از ایسنا؛ فرهاد رهبر در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: اردوهای جهادی حرکت بسیار عظیمی است که در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته و در سراسر کشور جریان دارد.

وی از سازماندهی و فعالیت ۴۷۰ تیم توسط دانشگاه آزاد در اردوهای جهادی خبر داد و ابراز داشت: اردوهای جهادی یک بسیج عمومی است؛ که در آن استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های مختلف و در مناطق محروم خدمات رسانی می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت توسعه اشتغال پایدار روستایی تاکید کرد و گفت: اشتغال پایدار از طریق اردوهای جهادی، با ایجاد درآمد برای روستاییان به ارتقا و بهبود ابعاد اجتماعی و فرهنگی زندگی روستایی نیز کمک می‌کند.

رهبر با اشاره به پتانسیل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه اشتغال، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام وجود از اشتغال روستایی حمایت می‌کند و ارائه برنامه از سوی دانشجویان برای گسترش این بستر را خوستار است.

وی افزود: این دانشگاه آمادگی دارد تولیدات روستاییان از قبیل قالی، قالیچه و ... را خریداری و با شناسایی بازار فروش این اجناس امکان عرضه آن را فراهم کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.