چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پروژه در حال احداث خوابگاه ۲۵۰۰ نفری دختران بازدید کردند

بازدید مدیر امور دانشجویی با هیئت همراه و اعضاء شورای صنفی از خوابگاه جدید الاحداث و غذاخوری امید

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه مدیر امور دانشجویی و جمعی از کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی این دانشگاه از پروژه در حال احداث ۲۵۰۰ نفری دختران بازدید کردند.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر حسین خسرو شاهی مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از کارکنان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه ودود نوروزی دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از اعضای شورای صنفی دانشجویان از پروژه خوابگاه ۲۵۰۰ نفری دختران بازدید کردند.
در این بازدید اعضای شورای صنفی دانشجویان در جریان کلیات و جزییات مراحل احداث پروژه و امکانات پروژه قرار گرفتند.
هدف از این بازدید اطلاع و آگاهی اعضای شورای صنفی دانشجویان از طرح کلی، موقعیت و امکانات مختلف پروژه در دست احداث خوابگاه ۲۵۰۰ نفری دختران بود.
بازدیدکنندگان در واحدی که به عنوان نمونه آماده شده بود به گفتگو نشستند؛ در این نشست مطرح شد این خوابگاه ۲۵۰۰ نفری دارای نزدیک به سیصد سوئیت است که هر کدام از این سوئیت ها به نسبت تعداد نفراتشان امکانات رفاهی خواهند داشت، سوئیت نمونه آماده شده دارای دو اتاق بود که هر ظرفیت هر کدام چهار نفر می باشد.
پس از بازدید از این پروژه تصمیم بر این شد اعضای شورای صنفی دانشجویان نظرات و ایده های خود و دانشجویان دیگر در مورد ساخت این پروژه در اختیار معاونت فرهنگی دانشجویی قرار دهند.
لازم به ذکر دکتر محمد آقازاده معاون فرهنگی دانشجویی پیش از این بر لزوم در جریان قرار گرفتن اعضای شورای صنفی دانشجویان در مورد کلیات پروژه و بازدید آن ها از سوئیتی که به عنوان نمونه آماده شده است تاکید کرده بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.