دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا عنوان داد

ثبت نام چهار هزار و ۴۱۰ نفر از دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای سفر به عتبات عالیات

عتبات عالیات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور گفت: تاکنون ۴۲ هزار و ۴۵۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در نوزدهمین دوره سفر به عتبات عالیات ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد تاکنون چهار هزار و ۴۱۰ نفر دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی هستند.

حجت الاسلام محمد رضا فقیهی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: زمان ثبت نام برای حضور در نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهی تا ساعت ۲۴ امروز تعیین شده است و به هیچ عنوان مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

وی افزود: البته این آمار دستخوش تغییرات خواهد بود و با توجه به مهلت باقی مانده، شمار تعداد ثبت نام کنندگان افزایش خواهد یافت.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور خاطرنشان کرد: دانشگاهیان شامل اساتید دانشگاه‌ها، دختران مجرد، پسران دانشجو، متاهلان و کارمندان دانشگاه های سراسر کشور تا ساعت ۲۴  امروز یکشنبه ۱۴ مرداد فرصت دارند، با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir  نسب به ثبت نام خود اقدام کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: در نوزدهمین دوره از عتبات دانشگاهی ۸ هزار نفر از دانشگاهیان اعزام خواهند شد. قرعه‌کشی از ثبت‌نام کنندگان ۱۵ مرداد انجام می‌شود و اولین کاروان هم ۲۴ مرداد امسال اعزام خواهد شد.

حجت‌الاسلام فقیهی در خصوص درصد مشارکت و ثبت نام کنندگان  دانشگاهیان در نوزدهمین دوره سفر به عتبات عالیات گفت: ۵۱ درصد از ثبت نام کنندگان مربوط به دانشجویان متاهل سراسر کشور، ۱۷ درصد مربوط به دختران دانشجو، ۱۰ درصد مربوط به کارمندان دانشگاه‌ها، ۱۶ درصد مربوط به دانشجویان پسر مجرد و  ۶ درصد مربوط به اساتید دانشگاه‌های کشور  هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.