شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵

ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی آغاز شد/ مهلت تا ۲۰ مرداد ماه

آزمون

ثبت نام شصت و پنجمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی شهریور ماه ۹۷ آغاز شد و تا ۲۰ مرداد ماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir/ ادامه دارد.

به گزارش مفدا گیلان، آزمون کتبی این دوره ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه در یکی از دانشگاه‌های سطح تهران برگزار خواهد شد. حوزه امتحانی هر داوطلب از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تعیین و در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه به اطلاع کلیه داوطلبان رسانده می‌شود.

داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام کرده‌اند، برای اطلاع از واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون، لازم است در تاریخ‌هایی ششم و هفتم شهریور ماه به سایت مرکز سنجش مراجعه کرده و در صورت لزوم مدارک خود را تکمیل کنند.

طبق اعلام مرکز سنجش کارت ورود به آزمون در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه از طریق سایت این مرکز توزیع می‌شود.

آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی به صورت MMI /OSCE / PMP /KFP و سایر روش‌های ارزشیابی شفایی و یا

مبتنی بر رایانه برگزار می‌شود و در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه امتحان کتبی، محل و زمان دقیق برگزاری آزمون شفاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

گفتنی است، آن دسته از فارغ التحصیلان خارج از کشور که پرونده تحصیلی آنان به تائید کمیسیون ارزشیابی مدارک خارجی هیات ممتحنه رشته مربوطه رسیده و از طریق مرکز خدمات آموزشی واجد شرایط شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی شناخته شوند، لازم است با توجه به مفاد این دستورالعمل و در زمان ثبت نام از طریق سایت مذکور مراحل ثبت نام را به عمل آورده و معرفی نامه خود جهت شرکت در آزمون را به همراه سایر مدارک ارسال کنند.

تاکید می‌شود هیچ گونه ثبت نامی از طریق این دبیرخانه انجام نمی‌گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.