دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

جهادی دیگر به همت کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رقم خورد

ج۱

اردوی جهادی یک روزه در مناطق زلزله زده چشم زرشک و روستاهای اطراف در شهرستان ثلاث باباجانی به همت کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با همکاری بسیج دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمانشاه، احسان خواجوی دبیر کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: اردوی جهادی یک روزه در تاریخ ۷ مردادماه ۹۷ در مناطق زلزله زده چشم زرشک و روستاهای اطراف شهرستان ثلاث باباجانی به همت کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با همکاری بسیج دانشجویی و شبکه بهداشت درمان شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

وی ادامه داد: این اردو در قالب یک گروه دانشجویان پسر و دختر به تعداد ۱۷ نفر و دو پزشک از جامعه پزشکی به منطقه یاد شده اعزام شدند و تعداد ۱۰۰۰ نفر مورد معاینه و مداوا قرار گرفتند . 

خواجوی ضمن اشاره به خدمات ارائه شده در این اردو بیان داشت: اعزام دندان پزشک با همکاری معاونت بهداشتی، ارایه خدمات پزشکی به همراه توزیع دارو تحت نظارت پزشک، خدمات دندان پزشکی، مشاوره ،مامایی، آموزش بهداشت دهان و دندان به همراه توزیع مداد رنگی ، مسواک وخمیر دندان، آموزش اصول بهداشت فردی، آموزش راه‌های پیشگیری و مقابله با بیماری‌های واگیر رایج در روستا به همراه توزیع پمفلت از جمله اقدامات انجام گرفته در این اردو بود . 

گفتنی است؛ توزیع بسته‌های فرهنگی و بهداشتی در بین ساکنین این روستاها از جمله دیگر برنامه های اجرایی در این اردو بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.