چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲

نشان تعالی روابط عمومی به دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی رسید

نشان

در هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی کشور، نشان تعالی روابط عمومی به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی رسید.

دراین همایش و آئین معرفی سرآمدان روابط عمومی ایران که ۲۷ تیر ماه در تالار جابرابن حیان دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار شد، از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به دلیل تعهد به سرآمدی و طی مسیر سرآمدی بر اساس مدل تخصصی شده EFQMو کسب امتیاز لازم طبق آرای ممیزان و ارزیابان با اعطای نشان تعالی روابط عمومی تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور دکتر سلطانی فر معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، دکتر دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و  ۴۰۰نفر از اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی برگزارشد از برترین روابط عمومی های  پیشگام در تعالی و سرآمدی و مدیران تعالی گر تقدیرشد.

دکتر هوشمند سفیدی دبیر کل هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی با اشاره به اینکه در بررسی و ممیزی هر روابط عمومی ۸۱شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته تصریح کرد: تعالی و سرآمدی روابط عمومی یک راهبرد ارزشمند ارتباطی است که به حرکت، پیشرفت و اعتلای روابط عمومی‌ها به سمت تعالی و سرآمدی می انجامد.

شایان ذکر است هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران با هدف کمک به کیفی سازی خدمات ارتباطی و استانداردسازی فعالیت های روابط عمومی بر اساس مدل تعالی روابط عمومی   ۲۷ ؛PR.(EFQM)ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزارشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.