چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶

از سوی اداره قرآن و عترت مدیریت فرهنگی؛

برگزیدگان بخش آوایی مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) اعلام شد

حاجی زاده _مشهد

حداقل امتیاز رتبه اول در رشته های تلاوت تحقیق و ترتیل ۷۰ امتیاز و حداقل امتیاز رتبه اول در تمامی رشته های حفظ، ۱۵۰ امتیاز می باشد.

به گزارش مفدا مشهد،  برگزیدگان بخش آوایی مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) اعلام شد.

دکتر راهله حسینی محراب کارشناس مسئول اداره قرآن و عترت مدیریت فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام  این خبر برگزاری اسامی برگزیدگان این بخش از جشنواره را در اختیار مفدا مشهد قرار داد. وی با بیان این نکته که حداقل امتیاز رتبه اول در رشته های تلاوت تحقیق و ترتیل ۷۰ امتیاز و در تمامی رشته های حفظ، ۱۵۰ امتیاز می باشد، افزود:فایل صوتی و تصویری تلاوت اسامی اعلام شده به مرکز قرآن و عترت وزارت ارسال خواهد شد  و اعلام نتایج نهایی پس از بررسی تلاوت ها خواهد بود.

گفتنی است بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور روز  چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ و ۳۰ دقیقه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در رشته‌های تلاوت ترتیل، تلاوت تحقیق، حفظ سوره واقعه حفظ یک، سه، پنج، ده و بیست جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار شد که در بخش خواهران و برادران ۱۱۸ نفر شرکت کننده از بین دانشجویان اساتید و کارکنان دانشگاه حضور داشتند و در هر بخش به صورت مجزا سه داور مراحل مسابقه را داوری می کردند.

جهت دیدن اسامی کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.