سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸

اولین گروه دانشجویان رشته دندانپزشکی علوم پزشکی لرستان دانش آموختگی خود را جشن گرفتند

دانش آموختگان دندانپزشکی لرستان

۱۴ دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ورودی سال ۱۳۹۱، با حضور رییس دانشگاه و رییس دانشکده دانش‌آموختگی خود را جشن گرفتند.

به گزارش مفدا لرستان، دانشکده‌ دندانپزشکی لرستان(خرم آباد) از سال ۱۳۹۱ پذیرش دانشجو را آغاز کرد و هم اکنون پس از شش سال اولین فارغ التحصیلان خود در این رشته ی پرطرفدار را معرفی کرد.

روز اول مرداد ۹۷، جشن دانش‌آموختگی ۱۴ دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون آموزش این دانشگاه، معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری، رئیس و معاونین دانشکده  دندانپزشکی، مدیر روابط عمومی دانشگاه، رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه، رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی و جمعی از اعضای هیأت علمی و دانشجویان در سالن ابن سینای مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد.

در این مراسم ناهید دریکوند رئیس دانشکده‌ دندانپزشکی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولان دانشگاه، فارغ التحصیلی اولین دوره‌ دانشجویان این دانشکده را مایه‌ افتخار مجموعه مدیریت دانشکده‌ دندانپزشکی دانست.

وی خطاب به دانشجویان فارغ التحصیل عنوان کرد: تخصص ما فقط با علم نیست و به نوعی با انسانیت نیز آمیخته شده است، همه‌ ما موظفیم در زمان طبابت با بیماران همدردی کنیم و معنویت را سرلوحه‌ کارمان قرار دهیم.

او در پایان ابراز امیدواری کرد که دانشجویان فارغ التحصیل شده در سال‌های آینده برای تحصیل در دوره های تخصص به موفقیت برسند.

در این مراسم همچنین لوح‌های یادبودی توسط دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر عباس زاده معاون آموزش این دانشگاه، حجت الاسلام گراوند معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری دانشگاه و خانم دکتر دریکوند رئیس دانشکده‌ی دندانپزشکی به فارغ التحصیلان اهدا شد.

همچنین در پایان این مراسم قسم نامه‌پزشکان توسط دانش‌آموختگان قرائت شد.

مینا اسدزاده، سارا بهرام نژاد، مهشاد دلاورپور، مهناز رحیمی، نگار مومنی نژاد، طیبه عباسی، مریم درستی نجف آبادی، پرنیان دانش پژو، منصوره رجبی و زهرا امرایی، محسن بیلمی، میثم عزیزی، عیسی محمودی و بیژن تدبیری دانشجویان اولین دوره ی پذیرفته شده در دانشکدهی دندانپزشکی هستند که در سال ۱۳۹۷ دانش‌آموخته شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.