یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹

گفت و گو با دکتر حمید محمدی مربی تیم بسکتبال اصفهان ؛

سطح مسابقات در حد خیلی بالا نبود و برای دانشجویان علوم پزشکی قابل قبول بود

بسکتبال پسران/همدان

تیم بسکتبال دانشگاه اصفهان با مربی گری دکتر حمید محمدی مربی توانست خود را به جمع ۴تیم صعود کننده به المپیاد دانشجویان دانشگاه های کشور در تبریز برساند.

مفدا همدان:جناب آقای حمید محمدی به شهر پایتخت تاریخ و تمدن ایران اسلامی ( همدان ) خوش آمدید لطفا  از رزمه کاری تان برایمان توضیح فرمائید.

عرض سلام دارم خدمت همه ورزشکاران ، سرپرستان ، کادر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان .

بنده حمید محمدی مربی تیم اصفهان ، بازیکن اسبق تیم ملی جوانان ،امید و بزرگسالان در خدمت شما هستم .

مفدا همدان:جناب آقای دکتر مسابقات و میزبانی را در چه سطحی می بینید .

مسا بقات در سطح کمی و کیفی برای ورود تیم ها به المپیاد خیلی خو ب بود. تیم هایی که ما دیدیم واقعا حق شون بود که مجوز ورود به المپیاد را کسب نمایند .

از نظر کیفیت سالن هم شهدای گمنام و سالن شهید یو نسی در سطح خوبی بود . کادر برگزاری مسابقه ، میزبانی ، اسکان ، تغذیه  تیم ها خیلی خوب بود .

بنده جا دارد از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان تشکر ویژه ای داشته باشم  چرا که میزبانی در شان  دانشجویان دانشگاه های  علوم پزشکی کشور بود .

مفدا همدان:فکر می کردید قبل از ورود به مسابقه مقام چندم را کسب کنید .

چون این دوره از بازی ها مقام مطرح نبود و فقط به ۴ تیم مجوز ورود می دادند  طبق برنامه ریزی که داشتیم پیش بینی صد در صد بود جهت کسب مجوز ورود به المپیاد .

مفدا همدان:از تیمی که جمع کردید راضی بودید.

به هر حال از باز یکنان دانشجویان علوم پزشکی،  نمی توانیم در حد بازیکنان حرفه ای از آنها توقع داشته باشیم ، بعضی ها از افراد تیم ، آن چیزی که می خواستیم انجام نمی دادند ولی در مجموع از آنها راضی هستم ، مخصوصا از اخلاق این بچه ها که واقعا لذت می برم که خیلی اخلاق مدار هستند و خوشحالم در جمع این عزیزان هستم .

مفدا همدان:قبل از ورود به بازی مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی کشور چقدر زمان داشتید که بچه های تیم رو آماده به مسابقات کنید و اعضاء تیم شماچند  نفر شدند ، و قبل از انتخابی تیم چند نفر از آنها رو حذف کردید و تیم اصلی رو انتخاب کردید .

فرآیند انجام تمرین در فروردین ماه ۹۷  یک فراخوان کلی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توسط مدیر یت ورزش اعلام شد و حدود ۳۰ بازیکن در تمرین حضور پیدا کردند و در نهایت ۱۲ نفر از بر ترین ها نسبت به پست بازی انتخاب کردیم و برای مسابقات راهی همدان شدیم .

مفدا همدان : بعد از این برد شیرین که جزء ۴ تیم شدید برای ورود به المپیاد نحوه آماده سازی تیم شما چگونه خواهد بود.

انشا الله بعد از یک هفته استراحت ، تمرینات رو به طور جدی  برای المپیاد آغاز میکنیم و با نگاه به کسب مقام در المپیاد حضور پیداخواهیم کرد.

مفدا همدان :کمیته داوران را چگونه ارزیابی میکنید .

در اینجا لازم می دانم تشکر کنم از آقای کیان ارثی که از همشهریان عزیز ما هستند به ایشان خدا قوت عرض میکنم .

سطح داوری فو ق العاده بالا بود و خیلی خوشحال هستم که داوران در این انتخاب المپیاد ، اگرچه اشتباه سهوی هم بود بعد از بازی عنوان می کردند و جای تشکر دارد که کمیته داوران با فروتنی اشتباه شان را  قبول می کردند .ولی در مجموع عملکرد داوران درهر دو سالن مورد رضایت بود.

مفدا همدان وکلام آخر :

تشکر میکنم از عوامل برنامه اجرایی  همدان که خصوصا به عنوان شهر گردشگری آسیا انتخاب شده که واقعا لایق همچین نامی هست ، میزبانی ، معرفتی ، تواضعی که در همدان دیدم و مهمان نوازی که انجام دادند. امیدوارم  ما هم بتوانیم  میزبانی خوبی در آینده نه چندان دور از عزیزان همدانی ودیگر دوستان از دیگر نقاط کشور  باشیم .

و جا دارد از جناب آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش قهرمانی وزارت بهداشت تشکر کنم که میزبانی(همدان) خوبی برای این دوره از مسابقات انتخاب نمودند.

بسیار ممنون  از زحمات شما و همکارانتان  (مفدا همدان) و برای شما   آرزوی موفقیت دارم و از پوشش خبری لحظه به لحظه نتایج مسابقات صمیمانه سپاسگزارم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.