یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱

نتایج سومین روز رقابت‌های بسکتبال انتخابی دانشجویان وزارت بهداشت

GG

در نخستین دیدار ،دانشگاه علوم پزشکی اراک در سالن شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی همدان ، دو تیم دانشگاه علوم پزشکی اراک و ایلام به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی ایلام موفق شد با حساب ۶۱ بر ۵۷ تیم حریف را شکست دهد.

نتایج نوبت صبح سومین روز از مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( ورودی المپیاد ۹۷) که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان در جریان است، مشخص و اعلام شد.

به گزارش مفدا، در ادامه برگزاری مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی ( ورودی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت) صبح روز شنبه ۳۰ تیرماه چهار مسابقه برگزار شد که نتایج آن مشخص شد.

در نخستین دیدار روزشنبه که ساعت ۹ صبح در سالن شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد، دو تیم دانشگاه علوم پزشکی اراک و ایلام به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی ایلام موفق شد با حساب ۶۱ بر ۵۷ تیم حریف را شکست دهد.

همچنین در دومین دیدار، دو تیم دانشگاه علوم پزشکی کردستان و یزد ساعت ۱۱ در سالن شهید گمنام به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم کردستان با حساب ۵۱ بر ۳۷ از سد تیم یزد گذشت.

در سومین دیدار، دو تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز و کرمان در ساعت ۹ صبح امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان این مسابقه، تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اختلاف زیاد و با نتیجه ۶۱ بر ۱۴ تیم کرمان را شکست داد. همچنین در آخرین دیدار نوبت صبح امروز، مسابقه میان دو تیم دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و بوشهر در نهایت با نتیجه ۵۲ بر ۲۹ به سود تیم بوشهر خاتمه یافت.

در ادامه برگزاری مسابقات بسکتبال انتخابی قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( ورودی المپیاد ۹۷)، روز شنبه ۳۰ تیرماه در همدان ۸ دیدار از گروه‌های مختلف در مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، امروز شنبه ۳۰ تیرماه در سومین روز از برگزاری رقابتهای بسکتبال انتخابی قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( ورودی المپیاد ۹۷) در ۴ گروه مسابقات، ۸ بازی در دو سالن شهید گمنام و شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی همدان در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد و در پایان مسابقات امروز، تیم‌های برتر مشخص و به مرحله بعدی راه خواهند یافت که در نهایت فردا یکشنبه در آخرین روز برگزاری رقابتهای انتخابی بسکتبال، ۴ تیم صعود کننده به المپیاد سیزدهم در رشته بسکتبال مشخص خواهند شد.

نتایج بازیهای نوبت صبح  روز سوم مسابقات بسکتبال در یک نگاه

شنبه ۳۰ تیرماه

دانشگاه علوم پزشکی اراک۵۷- دانشگاه علوم پزشکی ایلام  ۶۱                    ساعت ۹ صبح             سالن شهید گمنام

دانشگاه علوم پزشکی کردستان۵۱- دانشگاه علوم پزشکی یزد ۳۷                ساعت ۱۱ صبح             سالن شهید گمنام

دانشگاه علوم پزشکی اهواز۶۱- دانشگاه علوم پزشکی کرمان  ۱۴                 ساعت ۹ صبح             سالن شهید یونسی

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد۲۹- دانشگاه علوم پزشکی بوشهر۵۲              ساعت ۱۱ صبح            سالن شهید یونسی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.