چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶

جلسه مشترک مدیر امور دانشجویی با کارشناسان تغذیه معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار گردید

جلسه

جلسه مدیریت اموردانشجویی و رئیس اداره امور رفاهی و مسئول سلف سرویس دانشجویی دانشگاه با حضورکارشناسان تغذیه معاونت توسعه و واحد امور دانشجویی در خصوص نهایی شدن قرارداد طبخ و توزیع غذا برگزار گردید

به گزارش مفداگلستان، به منظور  نهایی شدن  قرارداد طبخ و توزیع غذا  و آنالیز موادغذایی؛ مدیریت اموردانشجویی جلسه ای را با حضور رئیس اداره امور رفاهی ؛ سلف سرویس دانشجویی  و کارشناسان تغذیه در دفتر مدیر امور دانشجویی دانشگاه ساعت ۹صبح مورخ ۲۶تیرماه سال ۹۷  برگزار کرد.

درابتدای جلسه، دکتر مهدی صادقی مدیر امور دانشجویی ضمن عرض خیر مقدم، درخصوص لزوم ارائه خدمات تغذیه با کیفیت استاندارد و  اهمیت نقش کارشناسان تغذیه در ارتقاء رضایتمندی  وارزیابی عملکرد و استفاده از آمار و آنالیز واقعی  در مواد غذایی، مواردی را بیان نمود.


در ادامه، سید اشکان قدس مفیدی رئیس اداره امور رفاهی ، با تاًکید بر حساسیت بالای ارائه خدمات در حوزه دانشجویی بر بالا بردن کیفیت سطح ارائه خدمات تاکید و به جهت  ارتقاء خدمات رفاهی دانشجویان در این خصوص بر تشکیل کمیته تغذیه و  اجرای کامل مصوبات قرارداد طبخ و توزیع غذا تاکید کرد و نقش به سزای کارشناس تغذیه را در این امر یاد اور شد.

در ادامه، کارشناسان تغذیه ضمن ارائه  نقاط ضعف و قوت اجرای قرارداد و آنالیز موادغذایی  نظرات خود را در این خصوص بیان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.