جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام کرد

مهلت ارسال آثار پژوهشی متسابقین به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت ۲۰ روز است

قرآن و عترت

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره اینکه مهلت ارسال آثار پژوهشی متسابقین به دبیرخانه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی ۲۰ روز است، گفت: شرکت کنندگان در بخش پژوهشی جشنواره باید آثار خود را در بازه زمانی ۲۵ تیرماه تا ۱۵ مرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

محمدمهدی بحرالعلوم در گفت وگو باخبرنگارمفدا با بیان این خبر افزود: مهلت ارسال آثار پژوهشی شرکت کنندگان در جشنواره بیست و سوم بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته فقط طی روزهای ۲۵ تیر تا ۱۵ مرداد ماه صورت می گیرد و آثاری که در این بازه زمانی به دبیرخانه جشنواره ارسال شود، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان برای ارسال آثار پژوهشی خود از جمله مقاله و کتاب به دبیرخانه جشنواره باید آثار خود را به صورت دو فرمت وورد و پی دی اف در قالب فایل فشرده تهیه کنند و ارسال این آثار به دبیرخانه جشنواره از طریق بارگذاری آثار در سامانه به نشانیjqedak.behdasht.gov.ir انجام می گیرد.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: همچنین لازم است آثار حجمی متسابقین به صورت حضوری توسط نماینده دانشگاه علوم پزشکی موردنظر در ساعات اداری به جز روزهای تعطیل تحویل کارشناسان مربوطه قرار گیرد.

بحرالعلوم با اشاره به اینکه درخصوص ارسال آثار حجمی باید اصل آثار به همراه شناسنامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شود، خاطرنشان کرد: دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از داوری آثار فاقد شناسنامه اثر معذوراست.

وی گفت: شرکت کنندگانی که آثار آنها به دبیرخانه ارسال می شود باید در جشنواره ثبت نام کرده باشند در غیر این صورت آثار آنها داوری نخواهد شد.

مرحله نهایی بیست وسومین جشنواره قرآن و  عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای ۱۸ تا۲۱مهرماه در زیباکنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شش بخش و در سه رده دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.