شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵

صعود کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به "قله هزار" استان کرمان

صعود به قله هزار در استان کرمان

کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با همکاری مدیریت تربیت بدنی این دانشگاه، قله هراز واقع در استان کرمان و چهارمین قله مرتفع ایران را فتح کردند.

به گزارش مفدا شیراز، این برنامه براساس تقویم ورزشی سالیانه گروه کوهنوردی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد. در این برنامه ورزشی ۱۰ نفر از کارکنان شاغل و بازنشته این دانشگاه، قله هزار استان کرمان به ارتفاع چهار هزار و ۵۰۱ متر را فتح کردند.

این گروه کوهنوردی قبل از عزیمت به کرمان و صعود قله، برای رسیدن به آمادگی و هماهنگی با یکدیگر، در چندین برنامه هفتگی کوهپیمایی شرکت کردند.

قله هزار چهارمین قله مرتفع ایران در مسیرجاده کرمان به بم و در منطقه شهر راین است. در فصل پائیز هوا سرد و در مسیر قله درختان بید و کیالک و پوشش گیاهی متنوعی دیده می‌شود.

گفتنی است کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پس از صعود به قله و برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پرچم دانشگاه به شیراز باز گشتند.

اعضاء صعود کننده به این قله عبارت بودند از: صالح حدائق: سرپرست گروه، شادپور روحانی: راهنما، دکتر خادم: پزشک گروه، دکتر دلاوری: روابط عمومی تیم، علیرضا پریوش، حسن سبحان نژاد، افسون سبحان نژاد، حسین غریبی، احمد علی جبه داری و عبدالحمید ابراهیمی.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.