چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸

تبریز‏ میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

وارستگان

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از میزبانی این دانشگاه در المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این رویداد بزرگ ورزشی نیمه اول شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.

دکتر بهرام جمالی در حاشیه جلسه هم اندیشی مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ریاست این دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز سابقه برگزاری موفق المپیاد ورزشی را در کارنامه خود دارد و المپیاد ورزشی دانشجویان وزارت بهداشت در شهریورماه امسال در تبریز برگزار خواهد شد. البته هنوز تاریخ قطعی برگزاری این المپیاد که در شهریور ماه برگزار می‌شود مشخص نیست.

وی در ادامه گفت: طبق تاکید دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مدیریت صحیح مالی و برنامه ریزی کارآمد از جمله مهم‌ترین راهبردهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای برگزاری این المپیاد ورزشی است.

جمالی تشریح کرد: از تجارب قبلی مجموعه دانشگاه در برگزاری این المپیاد بهره خواهیم جست چرا که بازخورد هر دو المپیادی که در تبریز برگزار شده بود طبق اظهار مسئولان وزارتی و دانشگاهی در سطح دانشگاه های کشور خوب بوده است‌.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پایان خاطرنشان کرد: قطعا تمهیدات لازم را برای برگزاری هر چه بهتر و با سطحی بالاتر از دو المپیاد قبلی فراهم خواهیم آورد تا میزبان خوبی برای دانشجویان عزیز دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور باشیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.