شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶

مشاور عالی وزیر بهداشت خبر داد:

هم اندیشی روسای جدیدالانتصاب دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

هم اندیشه روسای دانشگاه علوم پزشکی

مشاور عالی وزیر بهداشت در امور کلان مناطق آمایشی از برگزاری نشست هم اندیشی روسای جدیدالانتصاب دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

به گزارش مفدا، دکتر علی دل پیشه با اعلام این خبر افزود: وحدت و هماهنگی از اصول مهم و ضروری اداره هر ارگانی به خصوص دانشگاه‌ها به عنوان محل تحصیل و کسب دانش، محسوب می‌شود.

وی در خصوص اهداف نشست هم اندیشی روسای جدیدالانتصاب دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، اظهار داشت: این جلسه امروز دوم تیر ماه با هدف ایجاد هماهنگی و وحدت رویه برای اداره دانشگاه ها برگزار شد، زیرا وحدت و هماهنگی از اصول مهم و ضروری اداره هر ارگانی به خصوص دانشگاه ها به عنوان محل تحصیل و کسب دانش، محسوب می شود.

دل پیشه با بیان اینکه در این نشست، معاونین وزارت بهداشت به تشریح اهداف، سیاست‌ها و راهبردهای اجرایی حوزه تحت مسئولیت خود می پردازند، تاکید کرد: همچنین روسای جدید دانشگاه‌ها در جریان آخرین تغییرات آیین نامه و بخشنامه‌های اجرایی قرار گرفته و با پرسش و پاسخ از معاونین وزارت بهداشت، ابهامات موجود را برطرف خواهند کرد.

به گزارش وبدا‏، مشاور عالی وزیر بهداشت در امور کلان مناطق آمایشی به پنل بحث و بررسی اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و گفت: در این پانل هم، ابعاد مختلف اجرای طرح تحول نظام سلامت مورد کنکاش قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.