پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶

در پی سانحه هواپیمایی تهران_ یاسوج:

داغی که تازه شد/ دیدار دانشگاهیان علوم پزشکی همدان و یاسوج با خانواده دکتر یاری پور/همکاری دو جانبه مفداهای علوم پزشکی یاسوج و همدان

دکتر یاری پور

در پی سانحه سقوط هواپیمای تهران_ یاسوج، تیم کوه نوردی دانشگاه علوم پزشکی همدان به سبب همدردی با خانواده دکتر یاری پور، عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه، میهمان یاسوج و دنا شدند.

در پی سانحه سقوط هواپیمای تهران_ یاسوج، تیم کوه نوردی دانشگاه علوم پزشکی همدان به سبب همدردی با خانواده دکتر یاری پور، عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه، میهمان یاسوج و دنا شدند.

به گزارش مفدا یاسوج، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت:صعود به قله حوض دال، توسط تیم 30 نفری اعضای هیئت علمی، پرسنل دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان از نخستین برنامه های این دانشگاه بود.

دکتر جمشید محمدی ادامه داد: نصب بنر در راس قله حوض دال به منظور پاسداشت زحمات دکتر یاری پور و همدردی با خانواده آن از دست رفته از دیگر برنامه های دانشگاه علوم پزشکی همدان محسوب شد.

وی افزود: دیدار با خانواده دکتر یاری پور توسط تیم کوه نوردی دانشگاه علوم پزشکی همدان به همراه مسئولین ارشد معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مهمترین برنامه ها در حهت پاسداشت زحمات بی دریغ دکتر یاری پور به شمار آمد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابراز داشت: همکاری های لازم جهت برگزاری مطلوب تر صعود به قله حوض دال و دیدار با خانواده مرحوم دکتر یاری پور توسط دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گروه کونوردی دانشگاه و مرکز بهداشت استان و سی سخت انجام شد.

دکتر محمدی هدف از این بازدید را همدردی با خانواده آن از دست رفته عنوان کرد و یاد آورشد: از دست رفتن 25 تن از مسافرین این هواپیما که همگی از خانواده وزارت بهداشت محسوب می شدند، حادثه ای دلخراش و جبران ناپذیر را رقم زد که امید واریم دیگر شاهد وقوع جنین حوادثی نشویم.

وی در پایان همراهی دانشگاه های مختلف کشور را لازمه همکاری و اتحاد دانشگاهیان دانست و خاطر نشان کرد: تلاش ما ارتقا سطح همکاری و مبادرات فرهنگی است.

بر پایه این گزارش: این دیدار با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی، مدیر فرهنگی و مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان انجام شد.

انتهای پیام/ علیرضا زارع، فاطمه مرادی

عکس/ محمد رضا کرم نسب

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.