دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

فرمانده بسیج دانشجویی شهید اژدری با ابراز رضایت از روند برگزاری مناظره تعامل با آمریکا:

 جلسات مناظره ادامه پیدا می کنند

صیقلیان

مفدا/فرمانده بسیج دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: جلسات مناظره در دانشگاه  با موضوعات نقد و بررسی سیاست خارجه و  داخلی دولت و همچنین مسایل روز اجتماعی، فرهنگی ادامه می یابد. 

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مصطفی صیقلیان، فرمانده بسیج دانشجویی شهید اژدری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با بیان دیدگاه مثبت خود از برایند و نتیجه گیری مناظره تعامل با آمریکا گفت: خوشبختانه دو طرف مناظره به صورت آزادانه و در بستر دانشجویی به بیان دیدگاه خود پرداخته و در پایان نیز شاهد جمع بندی خوبی از مناظره دو گروه بودیم.
صیقلیان با امید به تاثیرات خروجی های بدست آمده از مناظره تصریح کرد: با توجه به پیش روی گفتگو های دو طرف، توانستیم تاحدودی به هدف خود در راستای ارتقای بصیرت سیاسی دانشجویان برسیم. 
فرمانده بسیج دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با بیان اینکه جلسات مناظره در دانشگاه  با موضوعات نقد و بررسی سیاست خارجه و  داخلی دولت و همچنین مسایل روز اجتماعی، فرهنگی ادامه می یابد، گفت: بدون شک حمایت شورای فرهنگی و اعضای شورای بسیج  در برنامه های آتی بسیج دانشجویی لازم به نظر می رسد. 
وی در پایان از زکیه اسماعیلی، مسئول کمیته بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی شهید اژدری به سبب تلاش در راستای برگزاری مناظره تقدیر کرد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.