دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

پیش همایش ملی جنگ نرم و پدافند غیر عامل در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد .

پیش همایش پدافند غیرعامل لرستان

پیش همایش، همایشملی جنگ نرم و پدافند غیر عامل در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرادیان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،سرهنگ نبی الله شمس بیرانوند مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان ، وجمع کثیری از مدیران ستادی ومسئولین وکارکنان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تالار ابن سینا بیمار ستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد .

پیش همایش، همایشملی جنگ نرم و پدافند غیر عامل در دانشگاه علوم پزشکی لرستان ۱۳ آبانبا حضور حجت الاسلام والمسلمین مرادیان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،سرهنگ نبی الله شمس بیرانوند مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان ، وجمع کثیری از مدیران ستادی ومسئولین وکارکنان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در تالار ابن سینا بیمار ستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین مرادیان با تشریح ماهیت وچگونگی عملکرد  جنگ نرم در حوزه خانواده اظهار داشت :رهبری معظم انقلاب بارها به عباراتی چون تهاجم و شبیخون فرهنگی وجنگ نرم دشمنان تاکید داشته اند که این خود حاکی از حمله ی نرم  دشمنان در حوزه فرهنگ و خانواده است که باید با استفاده از تمامی ابزارهای فرهنگی برای ضد حمله به دشمنان در این عرصه همواره آمادگی همه جانبه ی خود را حفظ نماییم .
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود :در قضیه جنگ نرم به ظاهر هیچ جنگی اتفاق نمی افتد و به صورت مسلحانه نیست بلکه جنگ نرم صورتی از درگیری غیر مسلحانه استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل با ملت هاست که باورهای ملت ها را مورد هدف قرار می دهند .

ایشان با تشریح نفوذ فرهنگی بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب   خاطر نشان کرد :دشمن با نفوذ فرهنگی باورها و بنیان  خانواده را مورد هدف قرار می دهد و ما باید برای دفاع از این ارزش ها ، مدام در صدد برنامه ریزی باشیم .
حجت الاسلام والمسلمین مرادیان در ادامه سخنانش گفت :امروز خطر ماهواره ها برای تاثیر گذاشتن منفی بربنیان  خانواده ها جدی است و باید با فرهنگ سازی در برابر این پدیده ایستاد تا از تهدیدات فرهنگی ماهواره  بر بنیان خانواده ،حراست نمود .
ایشان با اشاره به نقش خانواده در حوزه پدافند غیر عامل تصریح کرد : در جنگ نرم پدر و مادر خود باید هر کدام فرمانده جنگ نرم باشند وبا هدایت صحیح فرزندان خود ، بتوانند ارزشهای متعالی اسلامی را به آنها بیاموزند .
وی در پایان سخنانش با تشریح اهمیت ازدواج ونقش آن در  جلوگیری از انحرافات اخلاقی گفت :باید مشکل تراشی های بیهوده برخی خانواده ها وسنت های اشتباه را از سر راه ازدواج جوانان برداشت تا از زمینه های  بروز انحرافات اخلاقی جلوگیری بعمل آید وجوان باید در مسیر فرامین الهی و عمل حلال قرار گیرد و در سنت نبوی نیز باید شئونات اسلامی بنحو احسن رعایت شوند که اگر خدای ناکرده عفت زن و غیرت مرد از بین برود پایه های بنیان خانواده از هم فرو می

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.