یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

در دانشگاه علوم پزشکی قم؛

امکان ثبت نام مجدد در مقطع ارشد رشته "علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی"

علوم و حدیث

امکان ثبت نام مجدد در مقطع ارشد رشته "علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی" در دانشگاه علوم پزشکی قم فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم؛ داوطلبان می‌توانند از ۲۸ تا ۳۰ خرداد ماه نسبت به ثبت نام مجدد و ویرایش فرم ثبت نام قبلی اقدام کنند.

لازم به یادآوری است که دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم، در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از بین اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد "علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی" دانشجو می‌پذیرد.

بر اساس مصوبه هیات ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، دانش‌آموختگان این رشته پس از اتمام دوره و ارائه مدرک تحصیلی به دانشگاه محل خدمت خود، از یک پایه ترفیق تشویقی برخوردار می‌شوند.

عضویت در هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در هر یک از رشته‌های تخصصی علوم پزشکی و الزامی است و اعضای هیات علمی گروه‌های عمومی و معارف اسلامی، مشمول این فراخوان نیستند. در شرایط مساوی اولویت پذیرش با اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی است.

گفتنی است پذیرش در این رشته منوط به حضور در جلسه مصاحبه و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز حسب اعلام دانشکده دین و سلامت است. جلسه مصاحبه نیمه شهریورماه برگزار خواهد شد.

تحصیل در این رشته به صورت کاملا الکترونیکی و شامل مشاهده محتواهای الکترونیک بارگذاری شده در سامانه و کلاس‌های هم زمان و جلسات مجازی رفع اشکال است و دانشجویان متعهد می‌شوند در جلساتی که حسب ضرورت توسط دانشکده ترتیب داده می‌شود، حضور یابند.

لازم به تاکید است تحصیل در این رشته مشمول پرداخت شهریه نیست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.