دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

مف دا- فسا:

اولین جلسه کمیته انتخاب دانشجوی نمونه در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

اولین جلسه کمیته انتخاب دانشجوی نمونه در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص اهمیت برگزاری این جشنواره در دانشگاه و رقابت شدید دانشجویان در وزارت خانه تاکید داشته و خواستار هرچه باشکوه تر برگزار شدن این جشنواره شدند.

به گزارش مف دا- فسا:

اولین جلسه کمیته انتخاب  دانشجوی نمونه دانشگاه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور  دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و قائم مقام ریاست دانشگاه در کمیته انتخاب دانشجوی نمونه،  دکتر مجتبی فرجام معاون پژوهشی دانشگاه،  مهندس مجتبی وردیان مدیر آموزشی دانشگاه، آقای جواد جمشیدی عضو هیئت علمی کمیته دانشگاهی جشنواره ، دکتر افسانه قاسمی و  خانم خیراتی کارشناس جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا دکتر مجید نقدی در خصوص اهمیت برگزاری این جشنواره در دانشگاه و رقابت شدید دانشجویان در وزارت خانه تاکید داشته و خواستار هرچه باشکوه تر برگزار شدن این جشنواره شدند.

در ادامه  خانم خدیجه خیراتی با توضیح و تحلیل شیوه نامه و آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه ایرادات و موانع موجود را مطرح نموده و در پایان کلیه اعضا به ارائه پیشنهادات و نظرات خود در برگزاری جشنواره نمونه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.