شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹

برگزیدگان هشتمین دوره مسابقه ملی نانو معرفی شدند

فناوری نانو

از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، اسامی ۲۵ برگزیده نهایی هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد.

به گزارش مفدا، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، از میان ۶۳۴ داوطلب حاضر در مرحله دوم و نهایی هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو، اسامی برگزیدگان این رقابت را معرفی کرد.

از این تعداد برگزیده، ۱۰ داوطلب به عنوان نفرات برتر کل مسابقه‏، ۱۰ داوطلب به عنوان برگزیدگان مقطع کارشناسی و ۵ داوطلب نیز به عنوان نفرات برتر رشته‌هایی که بیش از ۲۰ نفر از داوطلبان آنها در جلسه آزمون حضور داشته‌اند و حداقل ۶۰ درصد امتیاز نفر اول آزمون را کسب کرده‌اند‏، معرفی شدند. 

۸ نفر از برگزیدگان دارای مدرک دکتری تخصصی، ۲ نفر دارای دکتری عمومی، ۵ نفر کارشناسی ارشد، ۸ نفر کارشناسی و ۲ نفر دانش‌آموز از رشته‌های مهندسی فناوری نانو، پزشکی، مهندسی مواد، شیمی، ۳ نانوشیمی، بیوتکنولوژی و علوم تربیتی بودند.

کارنامه شرکت کنندگان در هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو، از امروز بر روی صفحه کاربری شرکت‌کنندگان قرار گرفته ‌است. شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ستاد توسعه فناوری نانو و یا نهاد ترویجی محل ثبت نام نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

علاوه بر آن نتایج آزمون توانمندی تدریس فناوری نانو این مسابقه نیز نیمه دوم خردادماه از طریق ارسال ایمیل به برگزیدگان اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.