چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳

ودود نوروزی به عنوان دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتخاب شد

تبریز

ودود نوروزی دبیر سابق شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با کسب اکثریت آرای دبیران جدید شوراهای صنفی دانشکده ها وخوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دبیر جدید شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتخاب شد.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه انتخاب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر محمدآقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،‌ دکتر حسین خسروشاهی مدیر امور دانشجویی و دبیران جدید شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در این جلسه ودود نوروزی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر سابق شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه توانست با کسب اکثریت آرای اخذ شده مجددا به عنوان دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتخاب شود.
دکتر محمد آقازاده در این جلسه ضمن مهم و تاثیرگذار خواندن فعالیت های شورای صنفی دانشجویان گفت : اگر شورای صنفی دانشجویان زمانی در دانشگاه غیر فعال بود به دلیل دیدگاه مسئولان وقت بوده  است چرا که شکل گیری شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه آسان نبود، بعد از بحث های زیادی که صورت گرفت تشکیل شورای صنفی مطرح شد و باز هم اوضاع برای شکل گیری شورای صنفی مساعد نبود تا اینکه بعد از پیگیری های فراوان و همراهی مسئولان شورای صنفی شکل گرفت ، اینجانب نیز به شدت موافق و مدافع شکل گیری شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه بودم چرا که در زمان مسئولیتم در دانشگاه شهید مدنی از تلاش، فداکاری، اخلاص و ایمان شورای صنفی لذت میبردم و دیدگاهم‌نسبت به‌شوراهای صنفی کاملا مثبت بود.
وی افزود: از شورای صنفی انتظار می رود که در حدی فعالیت داشته باشد که با هیچ تشکلی قابل مقایسه نباشد و اگر هدف رضایت الهی و خدمت به دانشجو باشد بهترین و کوتاه ترین راه گذاشتن مسئولیت پیگیری بر عهده دانشجویان و در خدمت آنان بودن است.
وی تصریح کرد: شورای صنفی پتانسیلی فراهم میکند تا اگر خدمتی صورت میگیرد به بهترین طریق آن صورت گیرد.
آقازاده در ادامه گفت : تلاش های شورای صنفی قبلی شایان تحسین است و پیگیری های مستمرشان باعث شده است که زبانزد کشور شوند و این‌ موضوع قطعا در سایه تلاش های اعضای این شورا به‌خصوص آقای ودود نوروزی بوده است که من از ایشان تشکر می کنم.
ودود نوروزی ضمن تشکر از زحمات وهمراهی های معاونت دانشجویی فرهنگی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز با شورای صنفی دانشجویان گفت: شورای صنفی در جای خود از مسئولان متشکر بوده منتهی این موضوع نیز باید تبیین شود که از روحیه انتقادی اعضای شورای صنفی دانشجویان هرگز کاسته نمی شود وما مثل سابق مطالبه گر حقوق دانشجویان ومنتقد مسئولان در راستای ارتقای سطح وضعیت دانشجویان در حوزه های مختلف خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.