شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹

با اعلام نتایج مرحله اول دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی مشخص شد؛

شیراز، اصفهان، کرمان و تبریز در صدر دانشگاه‌های علوم پزشکی از نظر تعداد پذیرفته شدگان در حیطه کارآفرینی

تبریز

با اعلام نتایج مرحله اولیه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی، دانشگاه‌های اصفهان، تبریز، شیراز و کرمان هر کدام با ۱۰ نفر در صدر دانشگاه‌ها از نظر تعداد برگزیدگان قرار گرفتند.


المپیاد علمی علوم پزشکی

به گزارش مفدا، در میان پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون انفرادی (غربالگری) حیطه "کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم"  دهمین المپیاد علمی، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، کرمان، تبریز و اصفهان در صدر دانشگاه‌های علوم پزشکی از نظر تعداد پذیرفته شدگان قرار گرفتند. 
هر کدام از این دانشگاه‌ها در حیطه گفته شده ۱۰ نفر پذیرفته شده داشتند. در حیطه "کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم"   نیز همچون دیگر حیطه‌ها ۹۰ نفر به مرحله بعدی المپیاد راه یافتند. 
طبق اعلام کمیته علمی حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های نسل سوم، هر یک از تیم‌های رقابت کننده در این حیطه حداکثر تا ۱۵ تیرماه باید پروژه خود را تحویل دهند. بررسی و نمره دهی پروژه‌ها  حداکثر تا تاریخ ۷ مرداد ماه انجام خواهد شد و مرحله دوم آزمون انفرادی نیز از ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه برگزار می‌شود. 
در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۰ تیم اول رقابت گروهی مشخص می‌شوند و این تیم‌ها پروژه شفاهی خود را روز شانزدهم مرداد ارائه خواهند داد. زمان برگزاری اختتامیه و اعلام نتایج هفدهم خواهد بود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.