جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲

طرح تعویض قرآن‌های مستعمل با نو در نمایشگاه قرآن کریم

غرفه سازمان زندانها در نمایشگاه قرآن

مسوول غرفه تعویض قرآن‌های مستعمل با نو، با بیان اینکه این طرح می‌تواند به ناشران قرآنی کمک زیادی کند، گفت:‌ خانواده‌هایی که در منزل خود قرآن مستعمل دارند می‌تواند به نمایشگاه کتاب مراجعه کرده و با دادن قرآن مستعمل قرآن نو دریافت کنند.

به گزارش مفدا، دهقان مسوول غرفه تعویض قرآن‌های مستعمل با نو- در خصوص فعالیت‌های این غرفه در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با یان اینکه ‌این غرفه توسط معاونت قرآن و عصمت تعبیه شده است اظهار کرد: اولین هداف ما از این غرفه این است که خانواده‌هایی به این نمایشگاه می آیند یک هدیه از این نمایشگاه ببرند از طرف دیگر هدف ما این است که خانواده‌هایی که در خانه خود قرآن ‌های مستعمل دارند و نمی‌دانند با این کتاب مقدس چه کنند کتاب قرآن را به نمایشگاه بیاورند تا ما به آنها قرآن‌های جدید بدهیم.

وی در ادامه با اشاره به هدف دیگر آنها از تعبیه این غرفه در نمایشگاه گفت: طرح تعویض حمایت از ناشران قرآنی هدف دیگر ما است. ما تقریبا از تمامی ناشرانی که در نمایشگاه شرکت کرده‌اند محصولات قرآنی آنها را به اندازه نیاز خریداری کرده‌ایم و این امر به نوعی کمک به ناشران  تلقی می‌شود. این غرفه هر سال در نمایشگاه قرآن برپا می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به درب ۴۹ نمایشگاه از این غرفه بازدید کنند و قرآن‌های مستعمل را داده و قرآن‌های نو را دریافت کنند.

دهقان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به نکته‌ای در راستای طرح تعویض قرآن مستعمل با نو گفت: مساجد و هیات‌ها قرآن‌های خود را به نمایشگاه نیاورند زیرا این طرح برای خانواده‌ها امکان پذیر است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ خرداد ماه همزمان با شب ۱۹ ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۷ تا ۲۴ بامداد در مصلا تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.