دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰

در بخش قرآن و سلامت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم صورت می‌گیرد

از ارایه خدمات مشاوره‌ طب ایرانی تا ویزیت رایگان بازدیدکنندگان

استقبال از نمایشگاه

در دومین روز از برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت با استقبال انبوهی از بازدیدکنندگان مواجه شد و بیشترین بازدید در این روز مربوط به غرفه طب ایرانی و همچنین ویزیت رایگان بود.

به گزارش مفدا، امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه همزمان با دومین روز برگزاری نمایشگاه قرآن کریم، شاهد حضور چشمگیر عموم مردم و بازدیدکنندگان از بخش قرآن و سلامت بودیم. غرفه طب ایرانی که در بدو ورود به بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت قرار دارد مثل سال‌های گذشته یکی از غرفه‌های پرطرفدار و شلوغ این بخش بود که از ساعات آغازین برگزاری نمایشگاه قرآن کریم، طیف گسترده‌ای از بازدیدکنندگان با حضور در این غرفه زیر نظر متخصصان طب ایرانی، خدمات مشاوره‌ای دریافت کردند.

غرفه سلامت بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت نیز که امسال در سه بخش سلامت عمومی و ارایه خدمات تست رایگان فشار خون و اندازه‌گیری قد و وزن و انجام مشاوره‌های پزشکی و بخش معاینه حنجره ومشاوره‌های پزشکی در زمینه گوش، حلق وبینی و همچنین بخش دیابت و اندازه‌گیری تست قند خون و غربالگری در نمایشگاه قرآن کریم حضور دارد از جمله غرفه‌های پرطرفدار و پرازدخام این دوره از نمایشگاه است.

امسال حجم فعالیت‌های مشاوره‌ای در بخش قرآن و سلامت نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است و ارایه خدمات مشاوره‌ای در سه بخش کودک و نوجوان، خانواده و سلامت روان به صورت مجزا در غرفه بخش مشاوره برای بازدیدکنندگان به خوبی مهیا شده است. ارایه خدمات مشاوره‌ای به کودکان و نوجوانان به مدت ۱۶ روز و همچنین مشاوره خانواده و سلامت روان به تفکیک به مدت ۸ روز برای بازدیدکنندگان از بخش قرآن و سلامت، امسال تدارک دیده شده است.

امسال وزارت بهداشت علاوه بر بخش قرآن و سلامت مسوولیت کمیته دانشگاهی دستگاه‌های مختلف مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها را برعهده دارد.

دانشگاه‌های پیام نور، آزاد اسلامی، وزارت علوم، فنی و حرفه‌ای، دانشگاه علوم ومعارف قرآنی، دانشگاه فرهنگیان، جامع علمی و کاربردی، جهاد دانشگاهی، بسیج دانشجویی، دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و... در قالب ۱۶ غرفه مختلف در نمایشگاه بیست و ششم قرآن کریم، به ارایه خدمات مختلف به بازدیدکنندگان می‌پردازند.

بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم طی روزهای ۲۹ اردیبهشت تا ۱۴ خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در مصلای امام خمینی پذیرای بازدیدکنندگان و عموم علاقه‌مندان است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.