یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲

برگزاری ۳۰ کارگاه آموزشی برای کودکان و نوجوانان در نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن و عترت -گناباد

مدیر کمیته کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن از برگزاری ۳۰ کارگاه آموزشی و ۳۰ مسابقه حسی و حرکتی برای کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش مفدا ، جلیل صادقی زاده مدیر کمیته کودک و نوجوان به ویژه برنامه های حوزه کودک و نوجوان که برای نخستین بار در این نمایشگاه برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت : ویژه برنامه های بخش کودک و نوجوان در چهار محور کارگاه های هنری ، بازی و مسابقه ، قصه گویی و نرم افزار دیجیتال اجرا می‌شود.

مدیر کمیته کودک و نوجوان با اشاره به برگزاری ۳۰ کارگاه آموزشی برای کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه افزود : دربخش هنری برای نخستین بار کارگاه هایی با عنوان جدول قرآنی ، نقاشی دیواری بر روی بوم ، معمای قرآنی ، کتابسازی ، خوشنویسی ، ماسه های رنگی و کارگاه های چوب و معرق برگزار خواهد شد .

وی همچنین به برگزاری ۳۰ مسابقه برای این گروه سنی در نمایشگاه اشاره و اظهار کرد : این مسابقات با محوریت انس کودکان و نوجوانان با قرآن کریم اجرا می شود که قالبا حسی و حرکتی هستند .

به گفته مدیر کمیته کودک و نوجوان نمایشگاه بین المللی قرآن ، با اجرای این مسابقات ، حس هیجان کودکان و نوجوانان در کنار آموزش مفاهیم و آموزه های قرآنی برانگیخته می شود .

صادقی زاده در خصوص غرفه بانک اطلاعات نمایشگاه گفت : در این بخش نرم افزار های قرآنی انیمیشن معرفی می شوند .

وی اظهار داشت برای شرکت کودکان و نوجوانان در برنامه های آموزشی ، ۱۵ برنامه با حضور عمو مهربان اجرا می شود که قرار است از شبکه دوم صدا و سیما پخش شود .

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۲۹ اردیبهشت ماه الی ۱۴ خرداد با شعار قرآن چلچراغ هدایت در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.